Vilnius
Dalinkis:
Šiandienos pasiūlymas

13,00 € už 26,00 € vertės veido valymą ultragarsu grožio salone LAMOUR Vilniuje!

Tai šiuolaikinis veido valymo metodas!
Kupono kaina
13 €
Įprasta kaina Dovana Sutaupote
26.00 € -50% 13.00 €

Pasiūlymas galioja

Jau nupirkta 30 kuponųVeido odos valymas - labiausiai paplitusi veido odos priežiūros procedūra. Ši procedūra gali būti atliekama kosmetikos kabinetuose. Mūsų grožio salone veido valymo procedūra atliekama ultragarsu, todėl tinka net ir problematiškai odai. Jums gali kilti klausimas - Kodėl šis būdas pranašesnis ir kaip tai atliekama? 

 

Ultragarsinis veido valymas - tai gilus porų išvalymas taikant ultragarso bangas, nespaudžiant odos mechaniniu būdu. Ultargarso bangos - tai įvairaus dažnio ir amplitudžių mechaniški terpės virpesiai.  Ultragarso šaltinis savo skleidžiamais aukšto dažnio virpesiais mechaniškai veikia su juo besiliečiančius audinius. Audiniuose kinta slėgis, vyksta mikrovibracija. Kadangi ultragarsas lastelėse greitina medžiagų difuziją ir didina odos laidumą, juo į organizmą terpiamos įvairios gydomosios medžiagos. Ultragarso poveikis stimuliuoja epidermio hidrataciją ir skatina kolageno sintezę, todėl odos priežiūros procedūrose jis naudojamas darant masažą ir įterpiant į lasteles maitinamasias medžiagas, o  taip pat atliekant veido odos valymą. Atliekant valymą, oda iš karto sudrekinama tam skirtomis medžiagomis, arba vandeniu. Oda apsivalo nuo suragejusių lastelių, iš prakaito ir riebalinių liaukų  išvalomi irimo produktai: purvas, riebalai, komedonai (juodi taškeliai), susitraukia poros, išsilygina odos reljefas, išsiplečia kraujagyslės taip pagerindamos kaujotaką, pagerėja lastelių hidratacija. Oda po procedūros tampa švari, skaisti, neparaudusi.


Procedūros privalumai:

-  spuogai ir komedonai išvalomi be jokio skausmo
-  oda netraumuojama
-  oda po procedūros buna neparaudusi
-  susitraukia poros
-  išsilygina odos reljefas
-  labai tinka paaugliams ir vyrams, kurie nemėgsta mechaninio valymoPasiūlymo sąlygos

- Kuponas galioja vienai veido valymo procedūrai ultragarsu;
- Būtina išankstinė registracija telefonu  8~5 2441773
- Kuponas galioja 2 mėnesius nuo įsigijimo dienos
- Užsiregistravus ir neatvykus procedūrai kuponas laikomas negaliojančiu, jeigu apie neatvykimą  bus perspėta mažiau negu prieš 24 valandas!

- taip pat jums priklauso net 50% nuolaida hialurono įvedimui ultragarsu. Šios medžiagos formulė stipriai drėkina, atstato odos elastingumą, stangrumą. Proceduros trukmė 20 min.

 Pasiūlymo teikėjo kontaktai

L'AMOUR grožio salonas

Architektų g. 41, Vilnius      

Tel. 8~5 2441773

El. paštas: [email protected]Kiti pasiūlymai
Rekomenduok draugams

Rekomenduok draugams ir užsidirbk


1 Eurą nuo kiekvieno jų pirkimo pas mus!

Jūsų vardas:


Jūsų el.pašto adresas:


Draugų el.pašto adresai:
+


Rekomenduojate pasiūlymą

13,00 € už 26,00 € vertės veido valymą ultragarsu grožio salone LAMOUR Vilniuje!Kaip sužinosite?


Apie uždirbtus pinigus iš karto informuosime el. paštu.


Kaip išleisite?


Pirkdami bet kurį mūsų ypatingąjį pasiūlymą, bei pirkimo metu nurodydami tą patį el. pašto adresą, kurį naudojote rekomenduodami, gausite papildomą 1 Eur nuolaidą.Panašūs pasiūlymai
Apie mus | Taisyklės © GrozioDovanos.lt 2011