Vilnius
Dalinkis:
Pasiūlymas nebegalioja

15,00 € už 35,00 € vertės veido valymą bei arbatmedžio aliejaus prisotintą kaukę STUDIJA7 Antakalnio grožio salone Vilniuje!

Kupono kaina
15 €
Įprasta kaina Dovana Sutaupote
35.00 € -57% 20.00 €

Nupirkta 13 kuponų


Pavėlavai, pasiūlymas nebegalioja
Švelnūs „ACADEMIE“ KOSMETIKOS  kvapai,  muzika padės Jums pailsėti nuo kasdieninio šurmulio ir pajusti harmoniją su savimi... Siūlau išbandyti veido odos valymo procedūrą - tai procedūra skirta užterštai, problemiškai odai, kurios metu yra atliekamas kruopštus mechaninis veido odos valymas. Rezultatai matomi jau po vienos procedūros - išvalyti gilesni spuogai, komedonai, inkštirai, nušveista skaistesnė veido oda.

Procedūros eiga:

- demakiažas,
- šveitimas,
- masažas ir brinkinimas (atveria poras ir padeda švelniai išvalyti esancius nešvarumus, sureguliuoti sebumo išsiskyrimą, tirpina komedonų kamšcius),
- mechaninis valymas,
- O pabaigai kaukė - Prieš griebiantis visų kitų priemonių nuo spuogų, siūlome veiksminga – alginatinę kaukę su arbatmedžio aliejumi. Antibakteriškai, priešuždegimiškai ir antiseptiškai veikiantis aliejus nekemša porų, neriebina odos ir padeda greičiau sugydyti net užsispyrusius spuogelius bei spuogelių pažeistą odą. Jis puikiai dezinfekuoja odą ir stiprina jos natūralią apsaugą. Tai puiki kosmetinė priemonė.
- paakių ir veido kremai.Pasiūlymo sąlygos

- Būtina išankstinė registracija telefonu 8 65975395
- Kuponas galioja 3 mėnesius
- Į kitas paslaugas kuponas nekeičiamas
- Būtina pateikti unikalų kodą, gautą į el. pašto dėžutę


Pasiūlymo teikėjo kontaktai

Salonas STUDIJA Nr. 7

Grybo g. 7, Vilnius

Dirbame: I – VI (10-20 val.)
Tel.: 865975395 Jolanta


Kiti pasiūlymai


Panašūs pasiūlymai
Apie mus | Taisyklės © GrozioDovanos.lt 2011