Vilnius
Dalinkis:
Pasiūlymas nebegalioja

27,00 € už 39,00 € vertės SPA kompleksą kūnui ir veidui ŠVELNUS PRISILIETIMAS (trukmė 1,5val.) Masažo ir kosmetologijos salone!

Atraskite kelią į harmoniją, ramybę ir atsipalaidavimą! Gali būti puiki dovana!
Kupono kaina
27 €
Įprasta kaina Dovana Sutaupote
39.00 € -30% 12.00 €

Nupirkta 32 kuponai


Pavėlavai, pasiūlymas nebegalioja
Siūlome Jums išbandyti net 1,5 val trunkantį atpalaiduojamąjį, kūno ir dvasios harmoniją suteikiantį kompleksą veidui ir kūnui „Švelnus prisilietimas"!

Jūsų grožiui skirta:
- Atpalaiduojamasis nugaros masažas
- SPA veido procedūra
- Levandų kaukė veidui
- Plaštakų masažas su maitinamuoju kremu


Atpalaiduojamasis nugaros masažas – tai pirmoji pagalba esant ilgalaikiam ar nuolatiniam stresui, chroniškam nuovargiui, sumažėjus gyvenimo tonusui. Jis ne tik veiksmingai pašalina bendrą kūno įtampą, bet ir ypatingai giliai atpalaiduoja raumenis - nuima spazmus, įtampą, skausmą bei nuovargį. Reguliariai atliekamas masažas padeda apsisaugoti nuo streso, palaikyti fizinę bei dvasinę sveikatą, ilgiau išlaikyti kūno jaunystę ir grožį.

Nugaros ir veido masažo derinys ypatingai atpalaiduoja ir nuramina, o levandų kaukė veidui – galutinis atpalaidavimo akordas, kuri puoselės Jūsų veido odą besiklausant ramios muzikos.  1,5 valandos trukmės atpalaiduojamosios procedūros metu bus atliekamas nugaros masažas, naudojant natūralų ekologišką aliejų. Veido procedūra atliekama su pracūziška kosmetika THALION, kurios grožio filosofiją įkvepia jūra ir ją supanti gamta. Grožio ir geros savijautos paslaptis - natūralios aktyviosios medžiagos, išgautos iš jūros dumblių. Atraskite visus jūrinės aplinkos teikiamus privalumus!

Pasinaudokite proga pabėgti nuo kasdienybės ir pasinerti į SPA malonumus! Tai puiki dovana Jums ir Jūsų artimiesiems!Pasiūlymo sąlygos

- Jūsų patogumui prašome registruotis iš anksto (prieš 5 dienas) tel. 8 670 82 829. Registracija procedūroms darbo dienomis 10 – 19 val.
- Procedūros trukmė apie 90 min.
- Būtina pateikti kuponą!
- Apie neatvykimą būtina pranešti prieš 24 val.! Neatvykus į procedūrą sutartu laiku be perspėjimo, dovanų kuponas laikomas panaudotu.
- Kuponai į pinigus ar kitas paslaugas nekeičiami.
- Sąskaitą išrašys salonas po paslaugos suteikimo.
- Kuponas galioja 3 mėnesius nuo įsigijimo dienos.


Pasiūlymo teikėjo kontaktai

Masažo ir kosmetologijos salonas

Žalgirio g. 88, Vilnius
Tel. 8 670 82 829
[email protected]
www.masazocentras.lt
I-V 10 - 20 val.

VI-VII pagal išankstinę registraciją

Julija Lepiochina
Ind veiklos pažymos Nr. 779239

Masažo ir kosmetologijos salonas

Kiti pasiūlymai


Panašūs pasiūlymai
Apie mus | Taisyklės © GrozioDovanos.lt 2011