Kaunas
Dalinkis:
Pasiūlymas nebegalioja

10,14 € už 34,75 € vertės prabangią kokoninę veido procedūrą pasirinktinai (3 variantai) grožio salone Kaune!

Naudojama profesionali MARIA GALLAND kosmetika!
Kupono kaina
10 €
Įprasta kaina Dovana Sutaupote
34.75 € -70% 24.61 €

Nupirkta 23 kuponai


Pavėlavai, pasiūlymas nebegalioja

Šiandien grožio salonas siūlo Jums unikalią galimybę pasirinkti prabangią kokoninę procedūrą pagal Jūsų pageidavimą ir odos būklę!

 

1) STANGRINANTI KOKONINĖ VEIDO PROCEDŪRA
Gana efektyvi veido stangrinimo procedūra – stangrinanti kokoninė veido grožio procedūra.
Šios procedūros metu veido oda nuvaloma drėkinančiais valikliais, kurių sudėtyje esantis glicengenas - jūrinis kalogenas - suteikia odai pirminį drėkinantį poveikį. Po to oda švelniai nusluoksniuojama specialu losjonu su AHA rūgštimis, kuris kruopščiai pašalina tiek paviršinius, tiek ir gilesnius veido odos nešvarumus. Su masažuojamuoju – modeliuojamuoju kremu veido odai atliekamas specialiai Maria Galland sukurtas taškinis – limfodrenažinis masažas, kuris ne tik atpalaiduoja, bet ir sutvirtina suglebusius veido raumenis. Masažinio kremo sudėtyje yra vitamino E, sojos mikrogranulių, kurios atlieka nusluoksniavimą, aktyvina kraujotaką, skatina ląstelių apykaitą bei aktyvina detoksikacijos procesą. Po to dedama drėkinanti paakių zonos kaukė ir intensyvi stangrinanti tonusą veido odai suteikianti kaukė, kurios sudėtyje esantys prabangūs mikroelementai iš rožinio ir žaliojo molio, ženšenio ekstrakto ir pantenolis – sugražina odai elastingumą, stangrina ir lygina odą. Vėliau ant šių produktų užpurškiamas švelnus, lengvas putų kokonas, kuris suaktyvina kaukių poveikį bei suteikia malonų – relaksuojantį – šildantį pojūtį. Procedūra baigiama užtepant drėkinamuosius kremus paakių, veido, kaklo ir dekoltė srityse.
Šios proceūros dėka vėl išvysite aiškius savo veido kontūrus, oda atgaus tonusą.

 

2) GRAŽINANTI – JAUNINANTI KOKONINĖ VEIDO PROCEDŪRA
Vienas iš veido jauninimo procedūrų būdų – gražinanti-jauninanti kokoninė veido grožio procedūra. Procedūros eigoje pirmiausia oda nuvaloma drėkinančiais valikliais, kurių sudėtyje esantis glicengenas (jūrinis kalogenas) – suteikia pirminį drėkinatį poveikį. Vėliau oda švelniai nusluoksniuojama specialiu losjonu su AHA rūgštimis. Jis kruopščiai pašalina tiek paviršinius, tiek gilesnius veido odos nešvarumus. Su masažiniu – modeliuojamuoju kremu veido odai atliekamas specialiai Maria Gallnd sukurtas taškinis – limfodrenažinis masažas, kuris ne tik atpalaiduoja, bet ir sutvirtina suglebusius veido raumenis. Masažinio kremo sudėtyje yra vitamino E, sojos mikrogranulių, kurios atlieka nusluoksniavimą, aktyvina kraujotaką, skatina ląstelių apykaitą bei aktyvina detoksikacijos procesą. Po to dedama drėkinanti paakių zonos kaukė ir prabangi gražinanti-jauninanti kaukė, kurios sudėtyje esantys planktono ir raudonojo dumblių ekstraktai, vitaminų kompleksas, prabangūs aliejai – lygina ir švelnina veido odą. Vėliau ant šių produktų užpurškiamas švelnus, lengvas putų kokonas, kuris suaktyvina kaukių poveikį ir suteikia malonų – relaksuojantį – šildantį pojūtį. Procedūra baigiama drėkinančiais kremais: paakių zonai ir veido, kaklo bei dekoltė sričiai. Tai puiki energijos prisotinanti procedūra norint atstayti pavargusią, suglebusią ir švytėjimą praradusią odą.
Leiskite sau atrodyti jauniau !


3) DRĖKINANTI  KOKONINĖ VEIDO PROCEDŪRA

Veiksmingas veido odos drėkinimo būdas – drėkinanti kokoninė veido grožio procedūra su ,,Maria Galland,, produktais. Procedūros metu oda nuvaloma drėkinančiais valikliais, kurių sudėtyje esantis glicengenas – jūrinis kalogenas – suteikia pirminį drėkinantį poveikį. Po to oda švelniai nuluoksniuojama specialiu losjonu su AHA rūgštimis. Jis kruopščiai pašalina tiek paviršinius, tiek gilesnius veido odos nešvarumus. Su masažiniu – modeliuojamuoju kremu veido odai atliekamas specialiai ,,Maria Galland,, sukurtas taškinis – limfodrenažinis masažas, kuris ne tik atpalaiduoja, bet ir sutvirtina suglebusius eido raumenis. Masažinio kremo sudėtyje yra vitamino E, sojos mikrogranulių, kurios atlieka nusluoksniavimą, aktyvina kraujotaką, skatina ląstelių apykaitą bei aktyvina detoksikacijos procesą. Po to dedamos drėkinamoji veido ir drėkinamoji paakių zonos kaukės. Ant jų užpurškiamas švelnus, lengvas putų kokonas, kuris maloniai apglėbia veidą ir suaktyvina kaukių poveikį ir suteikia malonų – relaksuojantį – šildantį pojūtį. Procedūra užbaigiama drėkinančiais kremais, skirtais: paakių, veido, kaklo ir dekoltė zonoms.

Tai puikus drėgmės šaltins nuvargusiai, papilkėjusiai ir išsausėjusiai Jūsų odai.

 Pasiūlymo sąlygos

- Su šiuo kuponu Jums bus suteikta viena kokoninė veido procedūra pasirinktinai (3 pasirinkimai): stangrinanti, drėkinamoji arba gražinanti-jauninanti.

- Būtina išankstinė registracija nurodytu telefonu 861540913
- Nepamirškite atsispausdinti ir atsinešti kuponą
- Kuponas galioja 3 mėnesius nuo įsigijimo dienosPasiūlymo teikėjo kontaktai

Grožio salonas

Savanorių pr. 319 A, Kaunas

Išankstinė registracija tel.  861540913
 


Kiti pasiūlymai


Panašūs pasiūlymai
Apie mus | Taisyklės © GrozioDovanos.lt 2011