Vilnius
Dalinkis:
Pasiūlymas nebegalioja

39,00 € už 120,00 € vertės plaukų tiesinimą su COCOCHOCO Gold ir galiukų kirpimą grožio namuose CHARME Vilniuje!

Kupono kaina
39 €
Įprasta kaina Dovana Sutaupote
120.00 € -67% 81.00 €

Nupirkta 9 kuponai


Pavėlavai, pasiūlymas nebegalioja
NAUJAS COCOCHOCO Gold yra premium klasės keratinas, kuris suteikia ypatingo glotnumo jūsų banguotiems ar garbanotiems plaukams. Sudėtyje yra gryno keratino ir skystojo aukso, pritaikyto prie amino ir organinių rūgščių specialiaus mišinio.

COCOCHOCO Gold keratinas taip pat yra praturtintas kitomis būtinomis ir efektyviomis sudedamosiomis dalelėmis, kurios plauką atpalaiduoja bei atkuria, kad plauko tiesumas būtų pasiektas kaip įmanoma greičiau. Į sudėtį taip pat įeina augaliniai baltymai skirti plauko pluošto pasikeitimui bei celiuliozės deriniai, kurie plaukams suteikia tvirtą ir glotnų vaizdą ilgam laikui kartu su įspūdingai lenvai suvaldomais plaukais. Kitos pagrindinės Gold keratino ypatybės – plaukams suteikiamas anti-frizas, anti-statikas ir drėgmės sulaikymas ilgalaikiams rezultatams.

COCOCHOCO Gold ilgalaikis plaukų tiesinimas taip pat sumažina vandens įsisiurbimą į plauką, kad apsaugotų nuo sūraus vandens, drėgmės ir lietaus. Tai puikus produktas, kuriame nėra alergijas sukeliančių komponentų ar kitų pavojingų  aldehidų.  Apimties mažinimas yra išskirtinis tuo, kad palieka plaukus spindinčius, labai švelnius, lengvai šukuojamus ir maloniai kvepiančius. Tiesinimo procedūros pagrindas yra keratinas, kuris yra pagrindinis proteinas reikalingas odai, nagams ir plaukams. Keratinas taip pat yra natūrali medžiaga, kuri suteikia plaukui jo pradinį žvilgėjimą, sveikumą ir glotnumą.

Naudodami šią COCOCHOCO Gold plaukų tiesinimo sistemą gausite daug privalumų, kurie jums tikrai patiks:
- Laiką taupanti plaukų priežiūra. Jei dažniausiai plaukus stilizuojate tiesindamos, COCOCHOCO Gold sumažins plaukų džiovinimą nuo 40 iki 60 procentų.
- Garbanų panaikinimas. Plaukai po keratininio tiesinimo išliks tiesūs. Taigi net drėgnu ar lietingu oru Jūsų garbanos daugiau nebeerzins.
- Atkuriamoji galia.  COCOCHOCO Gold keratinas turi atkuriamąją galią, taigi net ir turinčios tvirtus plaukus galės vis tiek pasimėgauti sustiprintais ir atpalaiduotais plaukais.

Taigi, jei svajojate apie atpalaiduotus, stipresnius, glotnesnius plaukus, tuomet  COCOCHOCO Gold keratinas yra geriausias sprendimas jums. Jei pasinaudosite šia procedūra, jūs tikrai mėgausitės aukšto lygio rezultatais be baimės pakenkti plaukams plieskiant saulei ar lašnojant. Suteikite sau šansą patirti ilgalaikio plaukų tiesinimo naudą. Bei sužinokite, ką iš tikrųjų reiškia gražūs, lengvi, stiprūs plaukai.

Procedūros eiga
1. išplaunami plakai
2. išdziovinimas, tepamas Cocochoco Gold
3. laikoma 15 min, džziovinimas
4. tiesinimas

taip pat ieina galiukų kirpimas!
Į kainą įeina 50 ml priemonės, tai užtektų plaukams iki pečų, už papildomą kiekį reikės primokėti salonePasiūlymo sąlygos

- Būtina išankstinė registracija tel:  864812950
- Kuponas galioja 3 mėnesius nuo įsigijimo dienos
- Būtina atsinešti atspausdintą kuponą su unikaliu kodu

- Į kainą įeina 50 ml priemonės, tai užtektų plaukams iki pečų, už papildomą kiekį reikės primokėti salone

- jei negalėsite atvykti, atšaukti vizitą reikia prieš 24 val, kitaip kuponas bus skaitomas kaip panaudotas.
Pasiūlymo teikėjo kontaktai

Grožio namai CHARME
Kalvarijų g 12, Vilnius  (priešais Holliday Inn)
Tel.  864812950 Evelina

Darbo laikas:
I – V 9.00 – 20.00
VI  10.00 – 13.00
VII nedirbame


Kiti pasiūlymai


Panašūs pasiūlymai
Apie mus | Taisyklės © GrozioDovanos.lt 2011