Vilnius
Dalinkis:
Pasiūlymas nebegalioja

45,00 € už 70,00 € vertės plaukų tiesinimą su CocoChoco Gold grožio namuose ESFIRI Vilniaus centre!

Kupono kaina
45 €
Įprasta kaina Dovana Sutaupote
70.00 € -35% 25.00 €

Nupirkta 8 kuponai


Pavėlavai, pasiūlymas nebegalioja
COCOCHOCO Gold yra premium klasės keratinas, kuris suteikia ypatingo glotnumo jūsų banguotiems ar garbanotiems plaukams. Sudėtyje yra gryno keratino ir skystojo aukso, pritaikyto prie amino ir organinių rūgščių specialiaus mišinio.

COCOCHOCO Gold keratinas taip pat yra praturtintas kitomis būtinomis ir efektyviomis sudedamosiomis dalelėmis, kurios plauką atpalaiduoja bei atkuria, kad plauko tiesumas būtų pasiektas kaip įmanoma greičiau. Į sudėtį taip pat įeina augaliniai baltymai skirti plauko pluošto pasikeitimui bei celiuliozės deriniai, kurie plaukams suteikia tvirtą ir glotnų vaizdą ilgam laikui kartu su įspūdingai lenvai suvaldomais plaukais. Kitos pagrindinės Gold keratino ypatybės – plaukams suteikiamas anti-frizas, anti-statikas ir drėgmės sulaikymas ilgalaikiams rezultatams.

COCOCHOCO Gold ilgalaikis plaukų tiesinimas taip pat sumažina vandens įsisiurbimą į plauką, kad apsaugotų nuo sūraus vandens, drėgmės ir lietaus. Tai puikus produktas, kuriame nėra alergijas sukeliančių komponentų ar kitų pavojingų  aldehidų.  Apimties mažinimas yra išskirtinis tuo, kad palieka plaukus spindinčius, labai švelnius, lengvai šukuojamus ir maloniai kvepiančius. Tiesinimo procedūros pagrindas yra keratinas, kuris yra pagrindinis proteinas reikalingas odai, nagams ir plaukams. Keratinas taip pat yra natūrali medžiaga, kuri suteikia plaukui jo pradinį žvilgėjimą, sveikumą ir glotnumą.

Naudodami šią COCOCHOCO Gold plaukų tiesinimo sistemą gausite daug privalumų, kurie jums tikrai patiks:
·         Laiką taupanti plaukų priežiūra. Jei dažniausiai plaukus stilizuojate tiesindamos, COCOCHOCO Gold sumažins plaukų džiovinimą nuo 40 iki 60 procentų.
·         Garbanų panaikinimas. Plaukai po keratininio tiesinimo išliks tiesūs. Taigi net drėgnu ar lietingu oru Jūsų garbanos daugiau nebeerzins.
·         Atkuriamoji galia.  COCOCHOCO Gold keratinas turi atkuriamąją galią, taigi net ir turinčios tvirtus plaukus galės vis tiek pasimėgauti sustiprintais ir atpalaiduotais plaukais.

Taigi, jei svajojate apie atpalaiduotus, stipresnius, glotnesnius plaukus, tuomet  COCOCHOCO Gold keratinas yra geriausias sprendimas jums. Jei pasinaudosite šia procedūra, jūs tikrai mėgausitės aukšto lygio rezultatais be baimės pakenkti plaukams plieskiant saulei ar lašnojant. Suteikite sau šansą patirti ilgalaikio plaukų tiesinimo naudą. Bei sužinokite, ką iš tikrųjų reiškia gražūs, lengvi, stiprūs plaukai.Pasiūlymo sąlygos

- Kuponas galioja vienam ilgalaikiam plaukų tiesinimui su Cocochoco GOLD vidutinio ilgio ir storio plaukams. Plaukų ilgis: iki liemenėlės užsegimo (į pasiūlymą įskaičiuota 50g priemonės) Ilgesnių plaukų savininkės galės papildomai atsiskaityti salone

- Kuponas galioja 2 mėnesius nuo įsigijimo dienos
- prašome registruotis tel. 852620230 Mob.: 867484410
- Būtina patekti groziodovanos.lt kuponą su unikaliu kodu.
- Apie neatvykimą būtina pranešti prieš 24 val.

- Kuponai į pinigus ar kitas paslaugas nekeičiami.
- Sąskaitą išrašys salonas po paslaugos suteikimo.Pasiūlymo teikėjo kontaktai

 ESFIRI grožio salonas


Adresas: Dominikonų g. 3, Vilnius
Tel.: 852620230 Mob.: 867484410
El. p.: [email protected]

 

Darbo laikas:
kasdien nuo 10:00 - 20:00
šeštadienį nuo 10:00 - 16:00
sekmadienį nedirbame


Kiti pasiūlymai


Panašūs pasiūlymai
Apie mus | Taisyklės © GrozioDovanos.lt 2011