Vilnius
Dalinkis:
Pasiūlymas nebegalioja

40,00 € už 50,00 € vertės miofascialinį veido masažą (trukmė 90 min.) grožio salone DALI Vilniuje!

Kupono kaina
40 €
Įprasta kaina Dovana Sutaupote
50.00 € -20% 10.00 €

Nupirkta 13 kuponų


Pavėlavai, pasiūlymas nebegalioja
Miofascialinis masažas susideda iš keleta masažuojamujų zonų:  pečių juostos, kaklo, kaukoles fascijų išjudinimo ir veido srityje.

    Kaukolė – neatskiriama veido dalis. Būtent čia ir slepiasi visi amžiaus trūkumai. Manoma, kad tinkamai paveikus sausplėvinį šalmą, nuėmus skalpo įtampą, veido raumenys nevalingai pradeda reaguoti (nes kaktinis raumuo labai kaprizingas ir prisikabina prie vainikinės siūlės). Todėl išjudindami skalpą, mes gerinam aponeurozės judėjimą. Kai prisiliečiama prie minkštųjų galvos audinių, kaktos raukšlių nebelieka.

     Vienas iš senejimo požymių - raukšlių atsiradimas zonoje prie ausies. Svarbu išjudinti šią zoną, pagerintį kraujo pritekėjimą ir nutekėjimą. Tai pagerina čia besitvirtinančių raumenų paslankumą ir raukšlė, esanti prieš ausies kaušelį, po kurio laiko sumažėja.

    Dvigubas smakras atsiranda dėl daugelio priežasčių – pasikeitusi (netaisyklinga) laikysena, antsvoris, minkštųjų audinių nukarimas (ptozė)… Jau po 1 procedūros, galima pakeisti pagurklio formą, nes masažas pagrįstas limfos drenažu. 

    Masažo pagrindas – specifinis darbas raumenų prisitvirtinimo vietose. Siūloma masažo technika turi ryškų jauninantį poveikį. Naudojant šį masaža buvo gauti puikūs rezultatai atstatant veido ovalą, normalizuojant raumenų tonusą, mažinant odos nukarimą. Pristatoma technika leidžia sumažinti raumenines – fascijines įtampas plaukuotoje galvos srityje, kaklo ir veido raumenyse. Tai pagerina kraujo apytaką, ko pasekoje išsprendžiamos plaukų augimo, migreninio skausmo ir emocinio streso problemos.

Masažo trukmė 90 min.

Masažus atlieka profesionali masažuotoja, turinti medicininį spaudą.
Siekiant geriausio ir efektyviausio rezultato, rekomenduojama 5 - 10 kartų masažų kursas.



Pasiūlymo sąlygos

- Kuponas galioja 2 mėnesius nuo įsigijimo dienos
- Būtina pateikti atspausdinta kuponą su unikaliu kodu
- Būtina išankstine registracija telefonu +37061175187
- Užsiregistravus ir neatvykus procedūrai kuponas laikomas panaudotu, jeigu apie neatvykimą bus perspėta mažiau negu prieš 12 valandų iki procedūros.


Pasiūlymo teikėjo kontaktai

DALI grožio salonas
Fabijoniškių g.5 C, Vilnius
[email protected]
tel. +37061175187

Svetlana Vološinienė
Indiv. veiklos pažyma Nr.611720









Kiti pasiūlymai


Panašūs pasiūlymai
Apie mus | Taisyklės © GrozioDovanos.lt 2011