Vilnius
Dalinkis:
Pasiūlymas nebegalioja

21,00 € už 28,00 € vertės masažą būsimoms mamytėms 60 min. trukmė grožio salone DALI Vilniuje!

Kupono kaina
21 €
Įprasta kaina Dovana Sutaupote
28.00 € -25% 7.00 €

Nupirkta 11 kuponų


Pavėlavai, pasiūlymas nebegalioja
Nėščiųjų masažo paskirtis – padėti būsimajai mamai, o taip pat ir vaikeliui, jaustis geriau. Atliekamas nuo trečio nėštumo menėsio  iki pat gimdymo. 

    Amerikos nėštumo ekspertai nurodė masažo poveikį kūdikiams. Pagal jų atliktus tyrimus galima daryti išvadas, kad moterys pasirinkusios masažus bent du kartus per savaitę susilaukė itin sveikų kūdikių. Kadangi kūdikiui esant moters kūne padidėja apkrovos kaklo, pečių, nugaros ir pilvo srityse, pakinta laikysena bei atsiranda papildomas svoris – šios priežastys ir lemia skausmus atitinkamose srityse ir ypač nugaros apačioje. Taigi ekspertų nuomone nėščiųjų masažas prisideda prie kūdikių sveikatos padedant būsimoms mamoms atsikratyti nugaros skausmų, nuima įtampą ir kojų tinimą bei nuovargį, veikia atpalaiduojančiai ir raminančiai.

    Taip pat masažas nėštumo metu stiprina viso kūno raumenyną ir padeda pasirengti gimdymui. Atkreipiame dėmesį, kad šalinant nėštumo metu susikaupusius skysčius ir toksinus – kojoms skirti limfodrenažiniai judesiai vaidina lemiamą vaidmenį kūdikių ir nėščiųjų sveikatai.

    Paties masažo atlikimo technika yra šiek tiek kitokia negu įprastinio: taikomos specialios pradinės padėtys gulint ant šono, parenkama švelnesnė masažavimo technika nesiekiant giliųjų raumenų ir atitinkama masažo rūšis nestimuliuojant biologiškai aktyvių taškų.
Masažo trukmė 60 min.

Masažus atlieka profesionali masažuotoja, turinti medicininį spaudą.
Siekiant geriausio ir efektyviausio rezultato, rekomenduojama 5 - 10 kartų masažų kursas.

Pasiūlymo sąlygos

- Kuponas galioja 2 mėnesius nuo įsigijimo dienos
- Būtina pateikti atspausdinta kuponą su unikaliu kodu
- Būtina išankstine registracija telefonu +37061175187
- Užsiregistravus ir neatvykus procedūrai kuponas laikomas panaudotu, jeigu apie neatvykimą bus perspėta mažiau negu prieš 12 valandų iki procedūros.


Pasiūlymo teikėjo kontaktai

DALI grožio salonas
Fabijoniškių g.5 C, Vilnius
[email protected]
tel. +37061175187

Svetlana Vološinienė
Indiv. veiklos pažyma Nr.611720

Kiti pasiūlymai


Panašūs pasiūlymai
Apie mus | Taisyklės © GrozioDovanos.lt 2011