Vilnius
Dalinkis:
Pasiūlymas nebegalioja

25,00 € už liekninamąją perlų terapiją Masažo ir kosmetologijos salone Vilniuje!

Kupono kaina
25 €

Nupirkta 5 kuponai


Pavėlavai, pasiūlymas nebegalioja
Turkio spalvos jūros perlai tiesiog ištirpsta odoje, perduodami aktyviasias medžiagas odos ląstelėms. Du procedūros etapai – šveitimas ir tonizuojantis masažas. Šveičiamasis žingsnis paruošia odą veikliųjų ingredientų įsįsavinimui. Masažas atliekamas probleminėse kūno vietose: pilvo, juosmens, sėdmėnų ir šlaunų zonose. Užpatentuotas Algoslim kompleksas iš rudųjų dumblų, kofeinas ir mentolis šalina skysčių perteklių, stangrina bei neleidžia formuotis naujoms riebalinėms ląstelėms.

Rezultatai matomi jau po pirmos procedūros! Vos 30 min. procedūra idealiai tinka nuolat skubančioms moterims, kurios nori sustangrinti odą ir sumažinti celiulitą.

Aktyvieji ingredientai:
Algoslim System – patentuotas aktyviųjų medžiagų kompleksas, išgautas iš rudųjų dumblių, suaktyvina lipolitinį procesą, riboja naujų riebalinių ląstelių formavimąsi. Trigliceridų kiekis sumažėja iki 29%.

Kofeinas – trejopas veikimas: mažina riebalų sankaupas adipocite, stimuliuoja riebalinių ląstelių skilimą ir riebalinių ląstelių degradaciją, skatina trigliceridų esančių adipocituose skylimą į riebiąsias rūgštis, kurios vėliau pašalinamos iš organizmo, drenuoja audinius.

Polisacharidai, išgauti iš rudųjų ir raudonųjų dumblių, pasižymi itin stipriu drėkinamuoju poveikiu ir gebėjimu sulaikyti vandenį odos paviršiuje, taip pat veikia kaip aktyviųju medžiagų rezervuarai, palaipsniui išlaisvindami veikliąsias medžiagas.

Mentolis suaktyvina kraujotaką, stimuliuoja, detoksikuoja.Procedūros metu naudojama prancūziška Thalion kosmetika, kurios grožio filosofiją įkvepia jūra ir ją supanti gamta. Grožio ir geros savijautos paslaptis - natūralios aktyviosios medžiagos, išgautos iš jūros dumblių.

Atraskite THALION pasaulį: grožį sukurtą su meile iš jūros dumblių!Pasiūlymo sąlygos

- Kuponas galioja 1 liekninamajai perlų terapijai
- Jūsų patogumui prašome registruotis iš anksto (prieš 5 dienas) tel. 8 670 82 829. Registracija procedūroms darbo dienomis 10 – 18 val.
- Būtina patekti kuponą su unikaliu numeriu!
- Apie neatvykimą būtina pranešti prieš 24 val.! Neatvykus į procedūrą sutartu laiku be perspėjimo, dovanų kuponas laikomas panaudotu.
- Kuponai į pinigus ar kitas paslaugas nekeičiami.
- Sąskaitą išrašys salonas po paslaugos suteikimo.
- Kuponas galioja 3 mėnesius nuo įsigijimo dienos.


Pasiūlymo teikėjo kontaktai

Masažo ir kosmetologijos salonas

 
Žalgirio g. 88, Vilnius
Tel. 8 670 82 829
[email protected]
www.masazocentras.lt

Darbo laikas:
I-V 10-20 val.

VI-VII pagal išankstinę registraciją


Julija Lepiochina
Ind veiklos pažymos Nr. 779239

Masažo ir kosmetologijos salonas

Kiti pasiūlymai


Panašūs pasiūlymai
Apie mus | Taisyklės © GrozioDovanos.lt 2011