Vilnius
Dalinkis:
Pasiūlymas nebegalioja

17,50 € už 31,00 € vertės karštų bazalto akmenų masažą nugarai ir kojoms (45 min.) bei DOVANĄ 15min. pailginant procedūrą EMDEJA grožio salone

Kupono kaina
18 €
Įprasta kaina Dovana Sutaupote
31.00 € -43% 13.50 €

Nupirkta 13 kuponų


Pavėlavai, pasiūlymas nebegalioja
Kviečiame Jus išbandyti puikiai atpalaiduojantį, teigiamai veikiantį  organizmą ir gerą savijautą paliekantį nugaros ir kojų masažą karštais bazalto akmenimis. Karštų akmenų skleidžiama šiluma atpalaiduoja įsitempusius raumenis, todėl pačio masažo metu švelniais judesiais išmasažuojama gilesnė raumenų dalis taip atsikratoma ir susikaupusios įtampos, ir skausmo. Bazalto akmenų skleidžiama šiluma suaktyvina ląstelių aprūpinimą deguonimi, medžiagų apykaitą, pagreitina toksinų ir šlakų pasišalinimą iš organizmo.

Nugaros ir kojų masažas bazalto akmenimis, tai puikus balastas esant miego sutrikimams, padidėjus jautrumui, esant baimės ir įtampos jausmui, nugaros skausmui. Ši procedūra teigiamai veikia nervų sistemą,, harmonizuoja ir stabilizuoja jos veiklą, gerina kraujotaką, šalina nuovargį.

Toks masažas nerekomenduojamas: sergant infekcinėmis, širdies ir kraujagyslių, onkologinėmis ligomis, diabetu,nėštumo metu, moterims- (menstruacijų laikotarpiu), kai ant odos yra žaizdų, nudegimų ar mėlynių.

Akmenų terapija pasižymi trejopu poveikiu: mechaniniu, kai masažuojama rankomis ir akmenimis, šiluminiu arba terapiniu, kadangi procedūros metu naudojama šiluma, ir energetiniu, nes akmenukai turi savybę sukaupti blogą energiją. Taip kūnas išvalomas ir nuo energetinių teršalų, o žmogus gali pasijusti tarsi naujai gimęs.
Šio masažo metu naudojami ne tik akmenys, bet ir aliejus, kuris sustiprina pačios procedūros veiksmingumą. Vulkaninės kilmės masažo akmenys geba ilgai išlaikyti šilumą. Jie savo sudėtyje turi ypatingą mineralinių medžiagų kiekį, juose daug magnio ir geležies. Šiluma iš akmenų prasiskverbia į audinius. Kuo ilgiau juos uždėję laikysime, tuo šiluma plis gilyn.

Ši terapija yra vienas metodų, padedančių įveikti fizinio nuovargio, emocinio išsekimo, priežastis. Juk žmogui tiek nedaug reikia, tik gebėti girdėti, labiau mylėti save, ir įsiklausyti, tuomet grįžimas į savo vidinius namus tampa nebeskausmingas.
Tad laukiame Jūsų EMDEJA-harmonijos salaPasiūlymo sąlygos

1.Dovanų kuponas galioja 5 mėnesius nuo pirkimo dienos.
2. Norint pasinaudoti paslauga, būtina išankstinė registracija tel:+37061816867:
3. Atvykus būtina turėti atspausdintą Groziodovanos.lt kuponą:
4. Jei nepavyktų prisiskambinti, nepergyvenkite – būtinai perskambinsime arba rašykite mums el.paštu [email protected]
5. Mes randamės adresu Kalvarijų 172A, Vilnius. www.emdeja.lt. Yra nemokama stovėjimo aikštelė.
6. Po procedūros salonas išrašys sąskaitą-faktūrąPasiūlymo teikėjo kontaktai

EMDEJA grožio salonas

Kalvarjių 172A, Vilnius
el.p: [email protected]/
Tel.nr.+370 618 16 867
Darbo laikas: 8.00-20.00

Daiva Melnikienė
Indiv.veiklos.pažym.Nr. 592454


EMDEJA grožio salonas

Kiti pasiūlymai


Panašūs pasiūlymai
Apie mus | Taisyklės © GrozioDovanos.lt 2011