Vilnius
Dalinkis:
Šiandienos pasiūlymas

19,00 € už 50,00 € vertės efektinga TALIJOS LIEKNINIMO procedūra RF lazeriu MADONNA-M GROŽIO NAMUOSE Vilniuje

Kupono kaina
19 €
Įprasta kaina Dovana Sutaupote
50.00 € -62% 31.00 €

Pasiūlymas galioja

Jau nupirkta 17 kuponųGiliai mūsų pasąmonėje glūdi natūralus gamtos šauksmas išsirinkti sveiką tėvą savo palikuonims. O sveikatos nenurodo nei akys, nei intelektas. Fizinę kiekvienos moters būklę pirmiausia parodo jos talija! Mokslininkai nustatė, kad santykis tarp moters liemens ir klubų evoliucijos duotas riboženklis kiekvienam stipriosios lyties atstovui. Taigi nereikia piktintis kad dauguma vyrų atkreipia dėmesį būtent į šias moters kūno dalis.
Verta dėmesio, nes:
•    Tai riebalų nusiurbimas be operacijos!
•    Tik be jokio skausmo ir randų.
•    Veikia radio dažnio bangomis, todėl visiškai saugu naudoti.
•    Paveikia net tas riebalų sankaupas, kurių neištirpdo jokios dietos ir priemonės.
•    Rezultatas: Sumažėja talijos  apimtis + oda tampa elastingesnė, strangresnė + panaikinamas celiulitas = Labiau patinkate sau + Sulaukiate susižavėjimo kupinų žvilgsnių!
Jau senovės graikai turėjo savo estetinį seksualinį požiūrį į moters kojas ir užpakaliuką: o tų, kurių užpakaliukas išsiskyrė grožiu, buvo laikomos dievų siųstos. Tuo tarpu Namibijoje buvo statomos šventyklos, skirtos užpakaliui. Kiekvienoje šventovėje stovėjo židinys, susidedantis iš dviejų pusrutulių.
Tai tik keli pavyzdžiai rodantys kokios svarbios šio dalys buvo ir liko, tačiau ką daryti jeigu motulė gamta pagailėjo tobulų formų ir šlaunis bei užpakaliuką bjauroja celiutio žymės, o talija "pasipuošusi" nereikalingais riebalų kalneliais? Nieko baisaus - XXI amžius siūlo mokslinę išeitį kovai su celiulitu, tai RF lazeris! Tik 12 minučių ir pastebėsite efektą prilygstantį prilygstančią riebalų nusiurbimo operacijai, tačiau be jokio skausmo ir randų
Kaip atliekama procedūra?
1.    kūno oda patepama specialiu  geliniu kremu;
2.    kūno oda 12 min. veikiama RF lazeriu, kurios metu jaučiama maloni šiluma.

Ar procedūra tiks man?
Procedūra rekomenduojama visiems, pavargusiems nuo neefektingų dietų ir norintiems visam laikui atsikratyti celiulito ant kojyčių bei užpakaliuko ar liemens, bei nereikalingų riebaliukų sankaupų. Procedūra visiškai neskausminga ir nedirginanti odos, taigi tiks ir labai jautrioms damoms.

Liekninamasis ir stangrinamasis   poveikis talijai  pastebimas jau po pirmos procedūros, po kiekvienos procedūros sumažėja apimtis palaipsniui, po 1-2 cm.  siekiantiems puikių ir ilgalaikių rezultatų rekomenduojama atlikti 6-12 procedūrų. Procedūrų laikotarpiu yra būtinas sportas arba/ir masažas. Tai labai sustiprina kavitacijos rezultatus.Pasiūlymo sąlygos

•    Kuponu naudotis gali tik vienas asmuo;
•    Vienas asmuo gali įsigyti neribotą kiekį kuponų;
•    Užsiregistravus ir neatvykus paskirtu laiku ( nepranešus prieš 24 val.), kuponas bus laikomas panaudotu.
•    Registracija Vilniuje 8 699 77429;
•    Kuponas galioja 3 mėnesius nuo įsigijimo dienosPasiūlymo teikėjo kontaktai

MADONNA-M grožio namai

K.Ulvydo g.11, 4A Vilnius
tel. 8 699 77429

www.groziopaslaugos.eu

Kiti pasiūlymai
Rekomenduok draugams

Rekomenduok draugams ir užsidirbk


1 Eurą nuo kiekvieno jų pirkimo pas mus!

Jūsų vardas:


Jūsų el.pašto adresas:


Draugų el.pašto adresai:
+


Rekomenduojate pasiūlymą

19,00 € už 50,00 € vertės efektinga TALIJOS LIEKNINIMO procedūra RF lazeriu MADONNA-M GROŽIO NAMUOSE VilniujeKaip sužinosite?


Apie uždirbtus pinigus iš karto informuosime el. paštu.


Kaip išleisite?


Pirkdami bet kurį mūsų ypatingąjį pasiūlymą, bei pirkimo metu nurodydami tą patį el. pašto adresą, kurį naudojote rekomenduodami, gausite papildomą 1 Eur nuolaidą.

Apie mus | Taisyklės © GrozioDovanos.lt 2011