Vilnius
Dalinkis:
Pasiūlymas nebegalioja

35,00 € už atkuriamąją LEVANDOS ŽIEDŲ veido procedūrą grožio ir estetikos studijoje BARENDA Vilniuje!

Džiaukis šilkine oda!
Kupono kaina
35 €

Nupirkta 15 kuponų


Pavėlavai, pasiūlymas nebegalioja
Pasirūpinkite savo veido oda! Siūlome 1,5 val. trukmės veido procedūrą pagal odos tipą, į kurią įeina gilusis odos valymas ir šveitimas, odos aprūpinimas veikliosiomis medžiagomis /masažas, kaukė, odos tonizavimas bei maitinimas naudojant profesionalią "Medex Bio Science" kosmetiką, o su groziodovanos.lt ir už ypač viliojančią kainą!
 
"Medex Bio Science Cosmetics" tai profesionali kosmetika gaminama atliekant pažangiausius laboratorinius tyrimus, parduodama tik kosmetikos salonuose ar kabinetuose, ją parinkti ir skirti gali Jūsų grožio specialistas. "Medex Bio Science Cosmetics" produktai sudėtyje turi daugiau veikliųjų komponentų, pasiekia gilesnius odos sluoksnius, jų poveikis būna stipresnis, greičiau pastebimas. Šie produktai sukurti taip, kad padėtų išspręsti kuo daugiau bendro pobūdžio ir individualių odos problemų, be to, Medex Bio Science Cosmetics siūlo platų procedūrų ir  produktų pasirinkimą. Kurdami  Medex Bio Science Cosmetics odos priežiūros produktus, gamintojai pastebėjo, jog nepakanka jų suskirstyti tik pagal tam tikrą odos tipą. Be įprasto klasifikavimo (sausa, riebi, mišri ar normali oda) grožio specialistas atsižvelgs ir į Jūsų amžių, gyvenimo būdą ir odos tamprumą – svarbiausius veiksnius, pagal kuriuos sprendžiamas odos gebėjimas absorbuoti veikliąsias medžiagas.

Šį kartą siūlome išbandyti šias priemonės atliekant atkuriamąją LEVANDOS ŽIEDŲ veido procedūrą. Šios procedūros tikslas atkurti odos imunitetą, suteikti odai šviežumo, stangrumo bei elastingumo. Oda švelniai, bet pakankamai giliai nuvaloma ir nušveičiama. Tuomet atliekamas šveitimas su AHA rūgštimis, „pažadinantis“ ląsteles ir sugrąžinantis gyvybingumą. Užtepamas odos poreikius atitinkantis aktyvus serumas. Toliau atliekamas priešraukšlinis, veido raumenys atpalaiduojantis arba chiromasažas.

Paskutinis procedūros etapas – levandos žiedų kaukė, kuri padės atkurti harmoningą pusiausvyrą tarp riebios, sausos ir jautrios odos. Šios kaukės dėka riebios veido odos zonos tampa švarios ir matinės, tuo tarpu sausose odos zonose išlieka drėgmė.

 Trukmė 90 min.


Pasiūlymo sąlygos

- Kuponas galioja 3 mėnesius nuo įsigijimo dienos.
- prašome registruotis prieš 3-5 darbo dienas tel. 8 605 777 11
- Būtina patekti groziodovanos.lt kuponą su unikaliu kodu.
- Apie neatvykimą būtina pranešti prieš 24 val.
- Kuponai į pinigus ar kitas paslaugas nekeičiami.
- Sąskaitą išrašys salonas po paslaugos suteikimo.
Pasiūlymo teikėjo kontaktai

Grožio ir estetikos studija BARENDA

Lvovo g. 13А, Vilnius
Tel. 8 605 777 11
[email protected]
www.studijabarenda.lt

 

Darbo laikas:
I-V 10-20 val.
VI  10-16 val.


Kiti pasiūlymai


Panašūs pasiūlymai
Apie mus | Taisyklės © GrozioDovanos.lt 2011