Kaunas
Dalinkis:
Pasiūlymas nebegalioja

15,00 € už 26,07 € vertės aromaterapinį-atpalaiduojantį viso kūno masažą su migdolų aliejumi (60 min.) bei dovaną veido masažą grožio salone Kaune!

Pasinerkte į malonaus atokvėpio, ramybės bei nuostabių kvapų pasaulį!
Kupono kaina
15 €
Įprasta kaina Dovana Sutaupote
26.07 € -42% 11.07 €

Nupirkta 19 kuponų


Pavėlavai, pasiūlymas nebegalioja

Aromaterapinis - atpalaiduojantis viso kūno masažas – rankų prisilietimo ir gydomųjų kvapų galių menas, sužadinantis ne tik nuostabius nepakartojamus pojūčius, bet ir teigiamai veikiantis fizinę organizmo būseną. Ypač malonus viso kūno atpalaiduojantis masažas ir naudojami kvapnūs eteriniai aliejai maloniai ramina, gydo kūną, protą ir sielą.


Masažo metu aliejai prasiskverbia į kraujotaką, ramina centrinę nervų sistemą, gražina geriausius prisiminimus ir sužadina gražiausių minčių srautą. Skirtas giliam atsipalaidavimui, įtampos ir streso panaikinimui. Gerai atpalaiduoja įsitempusius raumenis, panaikina nuovargį, padidina protinį ir fizinį darbingumą. Padeda sureguliuoti natūralią organizmo pusiausvyrą, stiprina imunitetą, gerina kraujotaką, šalina toksinus.


Aromaterapinio masažo metu veikliosios medžiagos į organizmą patenka per odą (masažuojant) ir per kvėpavimo takus (užuodžiant aromatą), ir turi keletą poveikių:
- aliejų mišiniai įsigeria į odą, todėl pagerėja kraujotaka, medžiagų apykaita, atsipalaiduoja ir yra stimuliuojami raumenys;
- aromatai įkvepiami – tai veikia nervų sistemą, švelnina stresą, šalina nemigą, suteikia dvasinių ir fizinių jėgų, gerina daugelio organizmo sistemų funkcionavimą.

Masažo trukmė 60min.Pasiūlymo sąlygos

- Būtina išankstinė registracija nurodytu telefonu 861540913
- Nepamirškite atsispausdinti ir atsinešti kuponą
- Kuponas galioja 2 mėnesius nuo įsigijimo dienos
- Kuponą galite naudoti grožio salone Savanorių pr. 319 A, Kaunas
Pasiūlymo teikėjo kontaktai

Grožio salonas

Savanorių pr. 319 A, Kaunas

Išankstinė registracija tel. 861540913, Laima


Kiti pasiūlymai


Panašūs pasiūlymai
Apie mus | Taisyklės © GrozioDovanos.lt 2011