Vilnius
Dalinkis:
Pasiūlymas nebegalioja

70,00 € už 120,00 € vertės 15 seansų presoterapijos (limfodrenažinį masažą aparatu) salone Vilniuje!

Kupono kaina
70 €
Įprasta kaina Dovana Sutaupote
120.00 € -41% 50.00 €

Nupirkta 21 kuponas


Pavėlavai, pasiūlymas nebegalioja
Presoterapija (dar vadinama limfodrenažiniu masažu ar kompresine terapija) – tai procedūra kompresinės terapijos aparatu.  Ši procedūra yra maloni bei veikia atpalaiduojančiai, kuri sudarydama vibruojančio slėgio bangas suaktyvina bendrą limfos apytaką norimoje srityje (paprastai kojų ir pilvo) ir tiesiogine prasme išstumia limfą iš periferijos į stambiąsias limfagysles ir kraujagysles.

Taip yra koreguojamos kūno formos, mažinamas celiulitas, gerinama kraujotaka ir stiprinamas imunitetas, taip pat yra naudingas, siekiamt pagerinti žarnyno veiklą. Limfodrenažas skatina skysčių pasišalinimą iš organizmo, sumažina paburkimą ir tinimą. Presoterapija naudojama esant „sunkių kojų“ efektui, odos glebumui, taip pat reabilitacijai po operacijų. Į bet kurią anticeliulitinę programą ar programą, kuri yra nukreipta kovai su nutukimu ir kūno apimčių mažinimui, būtinai įeina ir limfodrenažas, kadangi tik limfinė sistema gali pašalinti iš organizmo sunaikintas riebalų ląsteles ir jų turinį.

Procedūra trunka 30 – 45 min. Ji yra saugi, labai maloni (seanso metu juntamas pilnas atsipalaidavimas ir komfortas). Procedūros metu pacientas užsideda specialų diržą, rankoves ir batus, į kuriuos aparatas paduoda suspaustą orą.Teigiamas presoterapijos efektas yra pastebimas iš karto. Jau po pirmos procedūros yra juntamas kūno lengvumas, žvalumas, pagerėja nuotaika, nyksta papildomi kilogramai ir centimetrai. Norint pasiekti stabilių rezultatų paprastai reikia 10 - 15 procedūrų, kurios yra atliekamos kartą per 2 – 3 dienas priklausomai nuo individualių rodmenų. Presoterapija tinka bet kokio amžiaus tiek vyrams, tiek ir moterims.

PRESOTERAPIJA REKOMENDUOJAMA, ESANT:
Limfinė edema (tinimai), Celiulitas, reabilitacija po operacijų, fizioterapija, venų nepakankamumas, kraujo sąstovis kojose (ypač tinka žmonėms, kurių kojos nuolat šąla), imuninės sistemos ir medžiagų apykaitos gerinimas, randuotų audinių gydymas, relaksacija, vidurių užketėjimas;

PROCEDŪROS NEREKOMENDUOJAMA  ATLIKTI, ESANT:
Ūmūs infekciniai susirgimai, limfedema (limfos tėkmės sutrikimas), piktybiniai navikai, inkstų nepakankamumas, širdies nepakankamumas, nėštumas, opaligės, skrandžio erozijos, odos ligos, aukštas arba labai žemas kraujospūdis, buvę arba esami kojų venų uždegimai, arterijų ligos, ribotos judėjimo galimybės, cistos, miomos, menstruacijų metu.

Siekiantiems koreguoti kūno formas procedūrų skaičius parenkamas individualiai.
•    Rekomenduojamas procedūrų kiekis nuo 5-15 kartų .
•    Pasirūpinkite geresne savijauta ir patraukliomis kūno formomis!
•    Jums bus užvilktas specialus Limfodrenažiniam/presoterapijos masažui skirtas kostiumas (2 dalys rankoms, 2 dalys kojoms, 1 dalis pilvui);
•    Procedūros trukmė 45 min.Pasiūlymo sąlygos

- Būtina išankstinė registracija tel. 8 670 39634 (jei niekas neatsiliepia, pabandykite vėliau - visi meistrai dirba);
- Užsiregistravus, bet neatvykus arba nepranešus bent prieš 24 valandas, kuponas laikomas panaudotu bei nebegalioja;
- Prašome užsiregistruoti ne vėliau, kaip likus vienai savaitės iki kupono galiojimo pabaigos;
- Vienas asmuo gali įsigyti neribotą kiekį kuponų;
- Papildomos nuolaidos netaikomos ir nekeičiamos į kitas paslaugas;
- Kuponas galioja 2 mėnesius nuo įsigijimo dienos

- Norint pasinaudoti paslauga, būtina turėti atspausdintą groziodovanos.lt kuponą (ne mokėjimo  patvirtinimą ir ne pavedimo kopiją).
Pasiūlymo teikėjo kontaktai

Grožio salonas
Justiniškių g. 117, Vilnius
tel. 8 670 39634

Ilona Jusel
Verslo liud. Nr. YB103532-1

Kiti pasiūlymai
Apie mus | Taisyklės © GrozioDovanos.lt 2011