Apie mus
www.groziodovanos.lt – tai grožio paslaugų kuponų e-parduotuvė.  Kiekvieną darbo dieną mes pateikiame naujus pasiūlymus grožio srityje patraukliomis kainomis.

Mūsų tikslas: suteikti mūsų pirkėjoms galimybę neišleidžiant daug pinigų būti gražioms, išpuoselėtoms, supažindinti su naujais grožio salonais, jų teikiamomis paslaugomis, suteikti informaciją apie naujas grožio paslaugas. Ir visą tai už patrauklią kainą!

Norite pirmi sužinoti apie naujas akcijas? Užsiprenumeruokite kasdienį groziodovanos.lt  naujienlaiškį į savo elektroninio pašto dėžutę.  Kas rytą Jus pasieks informaciją apie naujus pasiūlymus bei ženklias nuolaidas. Visoms akcijoms taikoma tikra nuolaida nuo įprastinės paslaugų kainos. Įprastinė kaina yra reali, neužkelta, atitinkanti realiai naudojamą kainą konkrečiame grožio salone.

Jeigu ieškote dovanos artimam žmogui ar draugui ir e-kuponas netinka, žiūrėkite rubriką ORIGINALŪS KUPONAI, užsisakę, gausite originalų grožio salono kuponą paštu arba per kurjerių tarnybą. Originaliame kupone bus įrašyta paslauga (suma su nuolaida nebus nurodyta). Pasinaudokite puikią progą įsigyti DOVANŲ pigiau!

Kurkime grožį kartu!


Mūsų kontaktai:

UAB SEIKA
Įmonės kodas 122904368

Tel.: +370 61864503
E-mail: [email protected]
Atgal »
Apie mus | Taisyklės © GrozioDovanos.lt 2011