Vilnius
Dalinkis:
Šiandienos pasiūlymas

20,00 € už 40,00 € vertės viso kūno, veido ir galvos masažą (90 min.) su dovana nugaros medaus masažu grožio salone KETEŠĖ Vilniuje!

Palepinkite save arba artimą žmogų maloniais pojūčiais! Įtempta darbo diena, įvairūs rūpesčiai sekina ir neigiamai veikia visą organizmą.
Kupono kaina
20 €
Įprasta kaina Dovana Sutaupote
40.00 € -50%
20.00 €

Pasiūlymas galioja

Jau nupirkta 17 kuponųMasažas - seniausia gydymo priemonė atgauti pusiausvyrą ir sumažinti įtampą visiems, kenčiantiems nuo padidėjusio emocinio, protinio ir fizinio streso. Tai – kaip trumpos atostogos ir  vienas iš greitesnių būdų sumažinti nervingumą, nuovargį, suteikti žvalumo, pakelti nuotaiką.

Jūsų nugarai reikia išskirtinio dėmesio,  Iš pradžių plekšnojimas su medumi, o vėliau klasikinis masažas suaktyvins kraujotaką, atpalaiduos įsitempusius raumenis, sustiprins imunitetą. Medus pašalina negyvos odos ląsteles, toksinus ir šlakus, pagerina jos tonusą, o jo aromatas kompensuoja nedidelį diskomfortą, kurį galite jausti procedūros metu. Po šio masažo kurį laiką jaučiama maloni šiluma, todėl šis masažas ypač tinka šaltuoju metų laiku kaip profilaktinė priemonė prieš plaučių ligas, bronchitą, nugaros skausmams mažinti. Gilūs masažuotojo judesiai ir medaus tąsumas pagerina audinių bei vidaus organų aprūpinimą deguonimi ir reikalingomis medžiagomis. Medaus masažas taip pat atstoja pilingą, oda tampa švari, švelni bei stangri.

Bendra procedūros trukmė 100 min.


Pasiūlymo sąlygos

- Kuponas galioja iki 2020.02. 14 d.
- Būtina išankstinė registracija telefonu 8 682 93541
- Į kitas paslaugas kuponas nekeičiamas
- Būtina pateikti atspausdintą kuponą su unikaliu kodu, gautą į el. pašto dėžutę  Pasiūlymo teikėjo kontaktai

Grožio salonas KETEŠĖ

Laisves pr. 82, prekybos centras NORFA, Vilnius
Tel. 8 682 93541 Rasa (dirba neporinėmis mėnesio dienomis)


Kiti pasiūlymai
Rekomenduok draugams

Rekomenduok draugams ir užsidirbk


1 Eurą nuo kiekvieno jų pirkimo pas mus!

Jūsų vardas:


Jūsų el.pašto adresas:


Draugų el.pašto adresai:
+


Rekomenduojate pasiūlymą

20,00 € už 40,00 € vertės viso kūno, veido ir galvos masažą (90 min.) su dovana nugaros medaus masažu grožio salone KETEŠĖ Vilniuje!Kaip sužinosite?


Apie uždirbtus pinigus iš karto informuosime el. paštu.


Kaip išleisite?


Pirkdami bet kurį mūsų ypatingąjį pasiūlymą, bei pirkimo metu nurodydami tą patį el. pašto adresą, kurį naudojote rekomenduodami, gausite papildomą 1 Eur nuolaidą.Panašūs pasiūlymai
Apie mus | Taisyklės © GrozioDovanos.lt 2011