Vilnius
Dalinkis:
Šiandienos pasiūlymas

28,00 € už 60,00 € vertės spuogelių ir randelių naikinimą arba procedūra nuo aknės, išsiplėtusių kapiliarų, dėmių šalinimą E-LIGHT lazeriu DALIA studijoje

Kupono kaina
28 €
Įprasta kaina Dovana Sutaupote
60.00 € -53% 32.00 €

Pasiūlymas galioja

Jau nupirkta 15 kuponųNuostabi galimybė vėl džiaugtis skaisčia, sveikai ir jaunai atrodančia oda! Norite pristabdyti laiko tėkmę ir grąžinti veido odai jaunatvišką skaistumą? Jums padės greitos ir veiksmingos procedūros, atliekamos su inovatyviu E-LIGHT lazeriu – tai puiki alternatyva plastinei chirurgijai. Jokio skausmo ir jokių šalutinių reiškinių!

 

„E-light” tai pirmoji ir vienintelė patentuota estetinės medicinos technologija, sukurta derinant dvipolio radijo dažnio ir optinės šviesos enrgijas. Palyginti su yprastine lazerio terapija, naudojama mažiau šviesos (lazerio) energijos, todel sumažėa šalutinių reiškinių rizika, padidėja saugumas ir efektyvumas.

Siūlome Jums rinktis iš trijų „E-light“ lazeriu atliekamų procedūrų veido srityje:

1) Spuogelių ir randelių naikinimas arba aknės paeistos odos procedūra

Tai procedūra, atliekama IPŠ (intensyvios pulsinės šviesos) ir RF (radiodažnio) lazeriu, kurios metu panaikinami pigmentiniai odos pokyčiai, randeliai, dėmelės kurie lieka po spuogelių, raudonis, sutraukiamos odos poros, pagerinamas odos tonusas, elastingumas.

Procedūros metu oda tarsi išvaloma nuo įvairių pakitimų, pagerėja jos tonusas. Be to, atjauninimo metu vyksta tam tikri fiziologiniai procesai, kurių metu švelniai stimuliuojama kolageno gamyba. Kolagenas suteikia odai tamprumo, stangrumo, elastingumo, lygina smulkių raukšlelių tinklą. Taigi oda pastebimai atjaunėja.

Pasiekiamas norimas rezultatas jau po 3–5 procedūrų.

 

2) Išsiplėtusių kapiliarų šalinimo „E-light“ lazeriu procedūra

Išsiplėtę kapiliarai gali išryškėti dėl saulės poveikio, kitų aplinkos veiksnių ar paveldimumo. Bet kuriuo atveju, ant veido ar kitos kūno vietos atsiradusios raudonos dėmelės nepuošia, o dažną net verčia kompleksuoti. 

Lazerio technologija neinvaziniu būdu gali veiksmingai pašalinti tokių kraujagyslių išsiplėtimus, kaip:

vienos paviršinės kraujagyslės išsiplėtimus ant veido;
kraujagyslių tinklelį ir kraujagyslių žvaigždes ant veido (teleangiektazijas).
Kraujagyslių šalinimo lazeriu procedūros privalumai:

pasiekiamas norimas rezultatas jau po 3–5 procedūrų;
efektyvi aušinimo sistema užtikrina neskausmingą procedūrą;
selektyvus lazerio spindulys yra saugus, nedegina odos ir nepalieka randų.
3) Pigmentinių dėmių šalinimo procedūra

Odai senstant, pigmentas intensyvėja, plečiasi, tad siūlome naujausią metodą pašalinti ar pašviesinti šiuos nemalonius padarinius. Pigmentinės dėmės (strazdanos, senatvinės dėmės) gali būti įgimtos ar atsiradusios dėl aplinkos, organizmo bei amžiaus faktorių.
Impulsinio lazerio šviesa selektyviai paveikia melanino kaupimąsi. Kryptinės šviesos našumas, nepažeisdamas odos vientisumo, žudo melanocitus, kur yra pernelyg daug pigmento.
Lazeris neturi įtakos normalių pigmentinės odos ląstelių poveikiui. Po sąlyčio su lazerio šviesa pigmentas 3-30 minučių keičia spalvą (dažniausiai į tamsesnę). Per 3–7 dienas apdoroti paviršiai pašviesėja arba nusilupa, pigmentinės dėmės pašviesėja arba išnyksta. Procedūrą rekomenduojama atlikti 3–5 kartus, kas 2–3 savaites

Dėmesio! Šioms procedūroms atlikti jokio specialaus pasiruošimo nereikia, tačiau - procedūrų kurso metu negalima degintis saulėje!

Procedūrą rekomenduojama atlikti ant neįdegusios švarios odos. Procedūra trunka apie 15 minučių, todėl ją galima atlikti bet kada, nes neatsiranda jokių nemalonių reiškinių procedūros metu ar po jos.


Pasiūlymo sąlygos

- Kuponas turi būti išnaudotas per vieną apsilankymą
- Būtina išankstinė registracija
- Kuponas į kitas paslaugas nekeičiamas
- Užsiregistravus ir neatvykus procedūrai kuponas laikomas panaudotu, jeigu apie neatvykimą bus perspėta mažiau negu prieš 12 valandas iki procedūros.
- Atvykus į saloną būtina su savimi turėti atspausdintą kuponą.

- Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo dienosPasiūlymo teikėjo kontaktai

"Dalia grožio studija"
Adresas: Basanavičiaus g. 22, Vilnius
Telefonas: 8 670 20093

arba

Goštauto g. 5/Vasario 16-osios g. 2, Vilnius
Telefonas: 8 (5) 262 05 99, mob.: 8 648 05505
[email protected]
www.daliagroziostudija.lt

Darbo laikas:
I – V 10.00 - 20.00
VI 10.00 - 17.00
VII nedirbame


UAB "Dalia grožio studija"
Įmonės kodas: 300651697

DALIA grožio studija

Kiti pasiūlymai
Rekomenduok draugams

Rekomenduok draugams ir užsidirbk


1 Eurą nuo kiekvieno jų pirkimo pas mus!

Jūsų vardas:


Jūsų el.pašto adresas:


Draugų el.pašto adresai:
+


Rekomenduojate pasiūlymą

28,00 € už 60,00 € vertės spuogelių ir randelių naikinimą arba procedūra nuo aknės, išsiplėtusių kapiliarų, dėmių šalinimą E-LIGHT lazeriu DALIA studijojeKaip sužinosite?


Apie uždirbtus pinigus iš karto informuosime el. paštu.


Kaip išleisite?


Pirkdami bet kurį mūsų ypatingąjį pasiūlymą, bei pirkimo metu nurodydami tą patį el. pašto adresą, kurį naudojote rekomenduodami, gausite papildomą 1 Eur nuolaidą.Panašūs pasiūlymai
Apie mus | Taisyklės © GrozioDovanos.lt 2011