Vilnius
Dalinkis:
Pasiūlymas nebegalioja

17,00 € už 30,00 € vertės procedūrą ŠVELNUMAS (75 min.) ALANIJA grožio salone Vilniuje!

Kupono kaina
17 €
Įprasta kaina Dovana Sutaupote
30.00 € -43% 13.00 €

Nupirkta 14 kuponų


Pavėlavai, pasiūlymas nebegalioja
Viso kūno atpalaiduojanti procedūra su masažo aliejumi „ Žalia arbata“( 60 min.) ir galvos masažas (15 min.).

Pasinerkite į ramios muzikos ir subtilaus aromato pasaulį. Aromatai visada buvo svarbūs žmonių gyvenime. Masažas su kvapiaisiais eteriniais aliejais – tai dvasios ir kūno gydymas. Šio masažo esmė – rankų prisilietimo ir kvapų gydomųjų galių ryšys.

Procedūros metu naudojamas aliejus su žaliosios arbatos ekstraktu. Jo sudėtyje yra vitaminai A, B, C, E, P, mikroelementų ir mineralų kompleksas bei rekordinis antioksidantų ir stipriausių biostimuliatorių kiekis. Masažo metu veikliosios medžiagos prasiskverbia giliau į odą, stimuliuojama kolageno gamybą. Po masažo oda ilgą laiką išlieka lygi ir elastinga. Beje, dėl savo antiseptinių ir antibakterinių savybių žaliosios arbatos ekstraktas ramina ir gydo pažeistą odą, normalizuoja medžiagų apykaitos procesus audiniuose bei padeda atjauninti odą. Aliejus su žaliosios arbatos ekstraktu skatina aktyvią kovą su celiulitu. Švelnūs, gilūs masažo judesiai nuims susikaupusią raumenų įtampą, nuovargį, pagerins limfos ir kraujo apytaką.

Galvos masažas teigiamai veikia bendrą savijautą, padeda atsipalaiduoti, šalina  blogą nuotaiką. Procedūros metu nuo galvos odos pašalinamas senas epidermio sluoksnis, o kartu ir prikibusios dulkės bei mikrobai, aktyvinama kraujotaka. Galvos masažas stiprina plaukus, skatina jų augimą, stimuliuoja raumenis, atsakingus už galvos tonusą.


Pasiūlymo sąlygos

1.Dovanų kuponas galioja 2 mėnesius nuo įsigijimo dienos
2. Prašome registruotis prieš 3 – 5 darbo dienas tel. +37067681400
3. Atvykus būtina turėti atspausdintą Groziodovanos.lt kuponąPasiūlymo teikėjo kontaktai

“Alanija” grožio salonas
Tuskulėnų  g. 15 c , Vilnius,
tel.+37067681400
[email protected]


Elena Dobrygina-Žiogelienė
Ind.veiklos nr. 610403Kiti pasiūlymai


Panašūs pasiūlymai
Apie mus | Taisyklės © GrozioDovanos.lt 2011