Vilnius
Dalinkis:
Šiandienos pasiūlymas

69,00 € už 120,00 € vertės mikropigmentaciją (antakių OMBRE arba 3D efektas: tušavimas bei plaukeliai) LAMOUR grožio salone Vilniuje!

Kupono kaina
69 €
Įprasta kaina Dovana Sutaupote
120.00 € -42%
51.00 €

Pasiūlymas galioja

Jau nupirkta 13 kuponųJau nuo senų laikų žinomas tatuiruočių menas dabar suteikia mums galimybę, naudojant modernias technologijas, atlikti saugų ir natūraliai atrodantį makiažą. Ilgalaikis makiažas – tai procesas, kurio metu pigmentas yra įvedamas į odą. Ši procedūra gali būti atliekama įvairiausiomis technologijomis, tačiau rezultatas visada bus gaunamas tas pats. Atsparus vandeniui makiažas nesukels jums jokių rūpesčių ir visada atrodysite puikiai.

Specialiu adatėlių aparatu su vienkartinėmis adatomis į maždaug 0,2 mm odos gylį suleidžiama iš anksto paruoštų mineralinės kilmės pigmentų. Jų atspalviai parenkami individualiai. Procedūra trunka apie 2 val. Ją atliekant taikoma vietinė nejautra, todėl nejaučiama diskomforto. Po savaitės spalva gali išblukti, o po 3 savaičių vėl paryškėti (taip nutinka dėl to, kad pigmentai skverbiasi į odą). Tikrasis rezultatas tampa akivaizdus maždaug po mėnesio ir išlieka 3-5 metus.


Pasiūlymo sąlygos

- Galėsite pasirinkti iš 2 variantų: antakių OMBRE technika arba antakių 3D efektas (tušavimas + plaukeliai).
- Korekcijai suteikiama 50 proc. nuolaida (ne vėliau 3 mėn.): 30 eur vietoj 60 eur.

- Kuponas galioja 3 mėnesius nuo įsigijimo dienos
- Reikalinga išankstinė registracija tel. 863688888

- Būtina atsinešti atspausdintą kuponą su unikaliu kodu
- Užsiregistravus ir neatvykus procedūrai kuponas laikomas negaliojančiu, jeigu apie neatvykimą  bus perspėta mažiau negu prieš 24 valandas!

 Pasiūlymo teikėjo kontaktai

Grožio salonas "L'amour",

Žirmūnų g. 21 , Vilnius, tel.: 863688888

www.salonaslamour.lt


Kiti pasiūlymai
Rekomenduok draugams

Rekomenduok draugams ir užsidirbk


1 Eurą nuo kiekvieno jų pirkimo pas mus!

Jūsų vardas:


Jūsų el.pašto adresas:


Draugų el.pašto adresai:
+


Rekomenduojate pasiūlymą

69,00 € už 120,00 € vertės mikropigmentaciją (antakių OMBRE arba 3D efektas: tušavimas bei plaukeliai) LAMOUR grožio salone Vilniuje!Kaip sužinosite?


Apie uždirbtus pinigus iš karto informuosime el. paštu.


Kaip išleisite?


Pirkdami bet kurį mūsų ypatingąjį pasiūlymą, bei pirkimo metu nurodydami tą patį el. pašto adresą, kurį naudojote rekomenduodami, gausite papildomą 1 Eur nuolaidą.Panašūs pasiūlymai
Apie mus | Taisyklės © GrozioDovanos.lt 2011