Vilnius
Dalinkis:
Pasiūlymas nebegalioja

69,00 € už 120,00 € vertės mikropigmentaciją (antakių OMBRE arba 3D efektas: tušavimas bei plaukeliai) LAMOUR grožio salone Vilniuje!

Kupono kaina
69 €
Įprasta kaina Dovana Sutaupote
120.00 € -42% 51.00 €

Nupirkta 13 kuponų


Pavėlavai, pasiūlymas nebegalioja
Jau nuo senų laikų žinomas tatuiruočių menas dabar suteikia mums galimybę, naudojant modernias technologijas, atlikti saugų ir natūraliai atrodantį makiažą. Ilgalaikis makiažas – tai procesas, kurio metu pigmentas yra įvedamas į odą. Ši procedūra gali būti atliekama įvairiausiomis technologijomis, tačiau rezultatas visada bus gaunamas tas pats. Atsparus vandeniui makiažas nesukels jums jokių rūpesčių ir visada atrodysite puikiai.

Specialiu adatėlių aparatu su vienkartinėmis adatomis į maždaug 0,2 mm odos gylį suleidžiama iš anksto paruoštų mineralinės kilmės pigmentų. Jų atspalviai parenkami individualiai. Procedūra trunka apie 2 val. Ją atliekant taikoma vietinė nejautra, todėl nejaučiama diskomforto. Po savaitės spalva gali išblukti, o po 3 savaičių vėl paryškėti (taip nutinka dėl to, kad pigmentai skverbiasi į odą). Tikrasis rezultatas tampa akivaizdus maždaug po mėnesio ir išlieka 3-5 metus.


Pasiūlymo sąlygos

- Galėsite pasirinkti iš 2 variantų: antakių OMBRE technika arba antakių 3D efektas (tušavimas + plaukeliai).
- Korekcijai suteikiama 50 proc. nuolaida (ne vėliau 3 mėn.): 30 eur vietoj 60 eur.

- Kuponas galioja 3 mėnesius nuo įsigijimo dienos
- Reikalinga išankstinė registracija tel. 863688888

- Būtina atsinešti atspausdintą kuponą su unikaliu kodu
- Užsiregistravus ir neatvykus procedūrai kuponas laikomas negaliojančiu, jeigu apie neatvykimą  bus perspėta mažiau negu prieš 24 valandas!

 Pasiūlymo teikėjo kontaktai

Grožio salonas "L'amour",

Žirmūnų g. 21 , Vilnius, tel.: 863688888

www.salonaslamour.lt


Kiti pasiūlymai


Panašūs pasiūlymai
Apie mus | Taisyklės © GrozioDovanos.lt 2011