Vilnius
Dalinkis:
Pasiūlymas nebegalioja

24,00 € už 40,00 € vertės mikroadatinę mezoterapiją (pagal odos problemą) bei drėkinančią hialurono kaukę grozio studijoje!

Kupono kaina
24 €
Įprasta kaina Dovana Sutaupote
40.00 € -40% 16.00 €

Nupirkta 17 kuponų


Pavėlavai, pasiūlymas nebegalioja
Sveika oda – mūsų grožio ir geros jausenos pradžia, sveikatos atspindys, tad niekuomet nėra per vėlu pradedi rūpintis ja ir atrodyti šauniai.

Mikroadatinė terapija – nauja ir moderni estetinės kosmetologijos procedūra, daug efektyvesnė už klasikinę adatinę mezoterapiją . Mikroadatinė terapija tinka visiems odos tipams.                   
                                               
Procedūra atliekama  moderniu Meso-pen prietaisu. Juo atliekamas odos paviršiaus mikro subadymas – “perforacija”, dūriai tiksliai vertikalūs, todėl odos paviršiaus pažeidimai yra minimalūs. Procedūros metu skverbties gylis parenkamas  nuo 0,25 iki 2,5 mm, kaitaliojamas judėjimo dažnis, tokiu būdu galime taikyti reikiamą gylį skirtingose srityse pagal sprendžiamas problemas. Procedūrai naudojama sterili vienkartinė 12 adatų kasetė, todėl ji yra itin saugi.

Šis metodas taikomas kolageno ir elastino skaidulų sintezės aktyvinimui ir geresniam medžiagų patekimui į odą. Toks procesas net iki 80 % pagerina aktyvių medžiagų prasiskverbimą į giliuosius odos sluoksnius, o potrauminis odos atsakas – gaminti kolageną ir elastiną yra ilgalaikis. Daugėjant kolageno skaidulų kiekiui odoje, keičiasi dermos kokybė, oda tarsi tankėja, o viršutinis epidermio sluoksnis įsitempia ir tampa stangresnis, lygesnis. Veido odos išvaizda gražėja, oda tampa jaunesnė ir sveikesnė. 

Mikroadatinė mezoterapija gali būti naudojama po lazerinių ir cheminio šveitimo procedūrų terapinio efekto sustiprinimui. Poprocedūrinis laikotarpis būna nekomplikuotas ( oda gali būti jautresenė, paraudusi), trunka 1-2 dienas. Makiažą galima naudoti po procedūros praėjus 24 valandoms.

Pirminis procedūros efektas matomas jau sekančią dieną, o ilgalaikiai rezultatai pasiekiami ir išryškėja po 6-8 mėnesių.

Procedūros eiga:  
- Odos paruošimas;
- Odos šveitimas;
- Odos dezinfekcija;         
- Meso Pen mikro subadymas naudojant mezoterapijai skirtą veikliąją medžiagą;                                                                        
- Hialurono kaukė; 
- Hialurono kremas.
Procedūros trukmė 60 min.
Rekomendacija: intensyvus mikroadatinės mezoterapijos kursas atliekamas ne dažniau kaip kas 2 savaites. Veido procedūrų kursas 4-6 procedūros. Vėliau atliekamos palaikomosios procedūros – 1 procedūra per mėnesį.

Kontraindikacijos: netaikoma esant odos onkologiniams, virusiniams ir infekciniams susirgimams, keloidinio randėjimo atvejais, jei vartojami kraujo krešėjimą mažinantys vaistai, prastas odos gijimas, diabetas,  aktyvi aknė, egzema, rozacėja (rožinė), sunki saulės keratozė, iškilūs apgamai ar karpos.

Mikroadatinės mezoterapijos procedūrą pagal odos problemą atliks diplomuota kosmetologė su medicininiu išsilavinimu. Procedūros metu naudojami Fusion Mesotherapy® odos priežiūros produktai, kurie yra itin saugūs naudoti ypatingos priežiūros reikalaujančiai odai. Tai produktas be silikonų, parabenų, kvapiųjų, dažomųjų ir gyvulinės kilmės medžiagų. 


Pasiūlymo sąlygos

- Paslauga suteikiama pateikus kuponą su unikaliu kodu.
- Būtina išankstinė registracija telefonu +37061300632
- Apie neatvykimą užregistruotu laiku būtina pranešti prieš 12 valandų.
- Kuponas galioja 2 mėnesius nuo įsigijimo dienos.Pasiūlymo teikėjo kontaktai

Grozio studija
Saltoniškių 10a, 3 aukštas Vilnius
el.p.: Grož[email protected]
tel.. +370 613 00632
Fb.: Beauty time by Soleil

Vaiva Krapavickienė
Indiv.veiklos pažymos Nr. 718237

Kiti pasiūlymai


Panašūs pasiūlymai
Apie mus | Taisyklės © GrozioDovanos.lt 2011