Vilnius
Dalinkis:
Pasiūlymas nebegalioja

27,00 € už 45,00 € vertės liekninančias treniruotes (3 vnt.) vacuumo ir infraraudonųjų spindulių kapsulėje VACU ACTIV studijoje LEDI FORMA!

Pasirūpinkite geresne savijauta ir patraukliomis kūno formomis!
Kupono kaina
27 €
Įprasta kaina Dovana Sutaupote
45.00 € -40% 18.00 €

Nupirkta 12 kuponų


Pavėlavai, pasiūlymas nebegalioja
Liekninanti treniruotė vakuumo ir infraraudonųjų spindulių kapsulėje VACU ACTIV, tai vos 30 minučių trunkanti treniruotė, kurios metu galima sudeginti net 3000 kalorijų! VACU ACTIV -  tai aukščiausios kokybės įranga, skirta fizinei ir psichinei būklei pagerinti. Šio aparato patentuota technologija jungia net 6 funkcijas, integruotas aukštos kokybės kapsulėje: ėjimo - bėgimo takas, oro jonizacija, infraraudonieji spinduliai, vakuumas, aromaterapija, spalvų terapija.

Procedūros tikslas - padėti spręsti visoms moterims aktualią apatinės kūno dalies svorio ar odos būklės gerinimo klausimus ir užtikrinti ilgalaikius rezultatus per vos 30 minučių treniruotę! VACU ACTIV veikia kaip rezultatyvi treniruotė! Jau po 5-10 procedūrų jaučiamas poveikis. Po kiekvienos procedūros jaučiamas atsipalaidavimas, sumažėjęs stresas, todėl tai puikus būdas ne tik pagražinti kūno linijas, bet ir pagerinti bendrą savijautą. Procedūra su VACU ACTIV duoda ilgalaikius rezultatus: šalinamas celiulitas, greičiau deginami riebalai, efektyviai mažėja svoris (net iki 12 kg), sumažina vidutiniškai nuo 8 iki 12 cm kūno apimčių, gerina kraujo ir limfos cirkuliaciją, padidina metabolizmą.

Rekomenduojama iki ir po procedūrų 1,5 val nevalgyti, o prieš procedūras ir procedų metu būtina gerti daug vandens. Reikalinga apranga: plonos kelnės (tamprės), marškinėliai, sportinė avalynė treniruotei.

Naujos technologijos skirtos tam, kad Jūs galėtumėte jaustis žvaliai, energingai, aplinkinius stebinti dailesnėmis kūno linijomis ir džiaugtis lygesne oda.Pasiūlymo sąlygos

- Kuponas galioja 2 mėnesius nuo įsigijimo dienos
- Kuponas galioja vienam asmeniui pasirinktai procedūrai  S. Žukausko g. 41 Vilnius;
- Būtina išanstinė registracija tel.: +37063311698
- Procedūros trukmė su „Vacu Activ“ aparatu – 30 min.
- Rekomenduojama iki ir po procedūros 1,5 val. nevalgyti, o prieš procedūrą ir procedūros metu būtina gerti daug vandens.
- Reikalinga apranga: plonos kelnės (tamprės), marškinėliai (be užtrauktukų, sagų ir kitų aksesuarų), kojinaitės ir sportiniai bateliai.
- Neatvykus sutartu laiku ir nepranešus – kuponas laikomas panaudotu;
- Vienas asmuo gali įsigyti neribotą kiekį kuponų;
- Kuponas į kitas procedūras nekeičiamas. Pinigai negrąžinami.
- Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.
- Atvykdami turėkite atspausdintą kuponą.Pasiūlymo teikėjo kontaktai

„Ledi forma“ grožio studija
S. Žukausko g. 41 Vilnius;
tel. +37063311698

[email protected]
facebook.com/lediforma
www.lediforma.lt


LEDI FORMA grožio salonas

Kiti pasiūlymai


Panašūs pasiūlymai
Apie mus | Taisyklės © GrozioDovanos.lt 2011