Vilnius
Dalinkis:
Pasiūlymas nebegalioja

77,00 € už 110,00 € vertės GOLDENEYE mikropigmentaciją antakiams, lūpoms arba akių vokams pasirinktinai grožio namuose Vilniuje!

Puikus pasiūlymas!
Kupono kaina
77 €
Įprasta kaina Dovana Sutaupote
110.00 € -30% 33.00 €

Nupirkta 14 kuponų


Pavėlavai, pasiūlymas nebegalioja
Mikropigmentacija, dar kitaip vadinama permanentiniu makiažu, yra skirta šiuolaikiškoms moterims, kurios nori būti gražios kiekvienoje gyvenimo situacijoje. Tai viena praktiškiausių procedūrų grožio srityje. Nedidelė estetinė procedūra suteiks antakiams simetriškumo, akims ryškumo, lūpoms taisyklingą formą.  Ilgalaikis rezultatas leidžia moterims nesibaiminti, jog makiažo linijos nutekės ar nusitrins. Tai puiki išeitis moterims, kurios visuomet nori atrodyti nepriekaištingai, o taip pat skubančioms, keliaujančioms ar nuolat neturinčioms laiko.Tai sprendimas ir toms, kurios patyrė įvairių traumų antakių zonoje ir dėl to sumažėjo ar visai neliko plaukelių.

Mikropigmentacija gali būti taikoma:
•    Pakeisti antakių formą ar spalvą;
•    Padidinti lūpų liniją;
•    Pakeisti lūpų atspalvius;
•    Optiškai padidinti akis;
•    Paryškinti akies voko liniją;

Mūsų tikslas – savimi patenkinta moteris. Sieksime rezultato kartu, kol būsite visiškai patenkinta nepriekaištingu rezultatu. Tikime, kad moteris turi jaustis gerai bet kokioje gyvenimo situacijoje - pirtyje ar karštą dieną, išėjusi iš dušo ar plaukiojanti baseine, o gal tiesiog išlipusi iš lovos - būti graži sau ir tam, kas yra šalia. Permanentinis makiažas yra jūsų grožio sprendimas. GARANTUOJAME,  kad išbandžiusios Goldeneye permanentinį makiažą  nebenorėsite bandyti kitų pigmentų.

Kodėl rinktis Goldeneye? Goldeneye permanentinio makiažo specialistai sukūrė ir užpatentavo mikropigmentacijos metodą, kuris išsiskiria pigmentų sudėtimi. Pigmentų molekulės yra tirpios, todėl jose nėra  naudojamas alkoholis. Naudodamas pigmentą be alkoholio, specialistas gali labai paviršutiniškai įsiskverbti į odą, tai nesukelia jokių traumų, uždegimų, ir skausmas minimalus.

Goldeneye naudoja tik netoksiškus, nesukeliančius alergijos pigmentus. Svarbiausia, kad jų sudėtyje nėra mėlynos spalvos, kuri paprastai sukelia piešinio spalvos pakitimą, paveikus jį UV spinduliais ar kitais išoriniais veiksmais. Taigi jūs galite būti ramūs, kad jūsų antakių spalva išliks tokia, kokios rezultatą matysite praėjus maždaug dviems savaitėms po procedūros.
Dėl unikalių gamybos procesų, dažiklių koncentracija pigmentuose yra labai didelė, todėl išgaunama spalva sodri, o norimas rezultatas pasiekiamas greičiau. Goldeneye pigmentai yra naudojami visame pasaulyje, yra visiškai saugūs ir atitinka visus ES reikalavimus.

Mikropigmentuoti antakiai, vokai ar lūpos atrodo labai natūraliai, todėl ši procedūra tinka tiek jaunoms merginoms ar vaikinams, tiek vyresnio amžiaus žmonėms. Pigmentas pilnai rezorbuojasi odoje 3 metų laikotarpyje, tolygiai šviesėdamas ir nekeisdamas atspalvio. Visos Goldeneye naudojamos priemonės ir aksesuarai yra vienkartinio naudojimo, todėl galite būti tikri dėl sterilumo.

Antakių mikropigmentacija (galima pasirinkti)
Pilnas antakiu retusavimas - sukuriami aiškią formą turintys antakiai, kurių ryškumas priklauso nuo parenkamos antakių spalvos.
Ombre – tai spalvų perėjimas vertikaliai arba horizontaliai, taip sukuriant  3D vaizdą, kai antakiai atrodo ne tokie įrėminti, o akys – išraiškingesnės. Išgautas rezultatas primena švelniai šešėliais paryškintus antakius.
Soft Shadow – antakių mikropigmentacijos būdas, kuris atrodo tarsi lengvas šešėlis, kuomet antakiai atrodo lengvai paryškinti šešėliais.
Plaukeliai + Soft Shadow – procedūros metu piešiami plaukeliai pagal natūraliai augančių plaukelių kryptį, taip suteikiant jiems norimo tankumo, tuomet pridedamas lengvas šešėlis, kuris dar labiau paryškina antakius.

Lūpų mikropigmentacija (galima pasirinkti)
Lūpų konturas - atliekant lūpų kontūro mikropigmentaciją galima koreguoti lūpų formą, atstatyti jų simetriškumą. Galima pasirinkti įvairaus ryškumo lūpų kontūrą, kuris suteiks lūpoms gražią formą.
Pilnas lūpų tušavimas – aiškus lūpų kontūras bei pilnai užpildytos lūpos, kitaip vadinamas lūpdažio efektu.

Akių vokų mikropigmentacija (galima pasirinkti)
Viršutinio voko – nuo blakstienas tankinančio efekto iki pastorinto akies voko kontūro su uodegėle.
Apatinio voko – norint dar labiau paryškinti akis.
Viršutinio ir apatinio voko – išraiškingų akių efektas


Pasiūlymo sąlygos

- Kuponas galioja 2 mėnesius nuo įsigijimo dienos

- Išankstinė registracija tel. 868487002
- Į kitas paslaugas kuponas nekeičiamas
- Būtina pateikti atspausdintą kuponą su unikaliu kodu, gautą į el. pašto dėžutęPasiūlymo teikėjo kontaktai

Grožio namai ,,Mano harmonija''
Sausio 13-osios g. 2 
tel. 868487002

Justė Garškaitė
Verslo liudijimo nr HF910958-1


Kiti pasiūlymai


Panašūs pasiūlymai
Apie mus | Taisyklės © GrozioDovanos.lt 2011