Vilnius
Dalinkis:
Pasiūlymas nebegalioja

19,00 € už 86,00 € vertės dvigubo efekto celiulito naikinimą šlaunims ir sėdmenims -vaakuminį masažą su radio dažnio lazeriu MADONNA-M Vilniuje!

Tai riebalų nusiurbimas be operacijos!
Kupono kaina
19 €
Įprasta kaina Dovana Sutaupote
86.00 € -77% 67.00 €

Nupirkta 11 kuponų


Pavėlavai, pasiūlymas nebegalioja
Tai dvigubo efekto procedūra, verta dėmesio, nes:
•    Tai stangrumo didinimas, celiulito naikinimas naujausiom technologijom
•    Riebalų naikinimas, tik be jokio skausmo ir randų.
•    Veikia radio bangomis, todėl visiškai saugu naudoti.
•    Paveikia net tas riebalų sankaupas, kurių neištirpdo jokios dietos ir priemonės.
•    Rezultatas: Sumažėja šlaunų ir užpakaliuko  apimtis + oda tampa elastingesnė, strangresnė + panaikinamas celiulitas = Labiau patinkate sau + Sulaukiate susižavėjimo kupinų žvilgsnių!

Jau senovės graikai turėjo savo estetinį seksualinį požiūrį į moters kojas ir užpakaliuką: o tų, kurių užpakaliukas išsiskyrė grožiu, buvo laikomos dievų siųstos. Tuo tarpu Namibijoje buvo statomos šventyklos, skirtos užpakaliui. Kiekvienoje šventovėje stovėjo židinys, susidedantis iš dviejų pusrutulių.
Tai tik keli pavyzdžiai rodantys kokios svarbios šio dalys buvo ir liko, tačiau ką daryti jeigu motulė gamta pagailėjo tobulų formų ir šlaunis bei užpakaliuką bjauroja celiutio žymės, o talija "pasipuošusi" nereikalingais riebalų kalneliais? Nieko baisaus - XXI amžius siūlo mokslinę išeitį kovai su celiulitu, tai kavitacija!
Pati naujausia  2015 m technologija celiulitui naikinti- daugiapolis radio dažnio lazeris, kuris tiesiogiai pasiekia riebalų lasteles, kurios regeneruoja radio dažnio energiją, padidina savo temperatūrą ir greitai sudega, taip sumažinama apimtis ir pagerinama lastelių struktūra.
Tik 20 minutės ir pastebėsite efektą prilygstantį prilygstančią riebalų nusiurbimo operacijai, tačiau be jokio skausmo ir randų
Kaip atliekama procedūra?
1.    kūno oda patepama specialiu geliu ar kremu;
2.    kūno oda  20 min veikiama vaakuminiu daugiapoliu radio dažnio lazeriu.
Ar procedūra tiks man?
Procedūra rekomenduojama visiems, pavargusiems nuo neefektingų dietų ir norintiems visam laikui atsikratyti celiulito ant kojyčių bei užpakaliuko ar liemens, bei nereikalingų riebaliukų sankaupų. Procedūra visiškai neskausminga ir nedirginanti odos, taigi tiks ir labai jautrioms damoms.

Stangrinamasis ir liekninamasis   poveikis šlaunims pastebimas jau po pirmos procedūros, po kiekvienos procedūros sumažėja celiulitas palaipsniui, siekiantiems puikių ir ilgalaikių rezultatų rekomenduojama atlikti 6-12 procedūrų. Procedūrų laikotarpiu yra būtinas sportas arba/ir masažas. Tai labai sustiprina kavitacijos rezultatus.
Procedūra nerekomenduojama žmonėms, sergantiems vėžiu, diabetu, epilepsija, turintiems dirbtinę širdį bei krūtų silikoninius implantus, maitinančioms ir besilaukiančioms moterims.Pasiūlymo sąlygos

•    Kuponas galioja vienai vaakuminio ir  daugiapolio radio dažnio lazerio procedūrai;
•    Kuponu naudotis gali tik vienas asmuo;
•    Vienas asmuo gali įsigyti neribotą kiekį kuponų;
•    Užsiregistravus ir neatvykus paskirtu laiku ( nepranešus prieš 24 val.), kuponas bus laikomas panaudotu.
•    Registracija Vilniuje 8 699 77429;
•    Kuponas galioja du mėnesius nuo įsigijimo dienosPasiūlymo teikėjo kontaktai

MADONNA-M grožio namai

K.Ulvydo g. 11, 4A, Vilnius
tel. 8 699 77429

www.groziopaslaugos.euKiti pasiūlymai


Panašūs pasiūlymai
Apie mus | Taisyklės © GrozioDovanos.lt 2011