Kaunas
Dalinkis:
Pasiūlymas nebegalioja

37,00 € už 60,00 € vertės celiulito mažinimą su išskirtinį poveikį turinčiu GUINOT TechniSPA aparatu (kurių Lietuvoje tėra vos 4) Kaune!

Kupono kaina
37 €
Įprasta kaina Dovana Sutaupote
60.00 € -38% 23.00 €

Nupirkta 19 kuponų


Pavėlavai, pasiūlymas nebegalioja
TURIM JUMS PUIKIĄ ŽINIĄ! Artėjant vasarai galėsite nebesijaudinti dėl ramybės neduodančio celiulito.

Grožio studijoje Stella akimirksniu jį sumažins su išskirtinį poveikį turinčiu GUINOT TechniSPA aparatu, kurių visoje Lietuvoje tėra vos 4. Procedūros dėka galėsite jaustis gražesne ir labiau savimi pasitikinčia, o ženkliai sumažėjęs celiulitas nebekels galvos skausmo.

Tris kartus greičiau ir efektingiau! Kad ir kokį dailų apatinį trikotažą ar maudymo kostiumėlį dėvėtume, neretai nuotaiką gadina odos nelygumai ant šlaunų, sėdmenų. Celiulitas būdingas beveik visoms moterims ir merginoms, nepriklausomai nuo kūno apimčių. Celiulitas išryškėja tada, kai giliai odos ląstelėse susikaupia riebalų. Šie labai greitai dauginasi ir užspaudžia kraujotaką bei limfotaką. Sutrinka skysčių tekėjimas ir jie ima kauptis odoje. Dėl to atsiranda apelsino žievelės išvaizda. Daugiausia celiulitas būna ant šlaunų, tačiau gali būti beveik visur: ant rankų, kojų, pilvo, pasmakrėje. Pašalinti jį nelengva.
Su naujuoju revoliuciniu aparatuTECHNISPA® celiulitą įveiksime tris kartus greičiau! Pašalinsime net ir įsisenėjusį celiulitą!
 
Masažuojant šiuo aparatu daromas trejopas ypač efektyvus poveikis, todėl triskart greičiau šalinimas net įsisenėjęs celiulitas:
•    vakuuminiu būdu oda siurbiama. Vakuuminiu siurbimu suardomos riebalų ląstelės, pagerinama odos limfotaką ir kraujotaką.
•    jonizuojama – biologinė jonizacija padeda veikliosioms medžiagoms giliai įsiskverbti į odą. Procedūros metu naudojama specialus jonizuotas serumas, giliai įsiskverbiantis į audinius tirpdantis riebalų ląsteles ir stangrinantis odą.
•    stimuliuojama – raumenis stimuliuojant mikrosrove stangrinama oda ir pašalinami toksinai. Po masažo švelniais judesiais įtrinimas raminantis kremas. Procedūra neskausminga, TECHNISPA® veiklumo stiprumas nustatomas individualiai pagal kliento jautrumą.

Rekomenduojamas 6-10 procedūrų kursas.  Rezultatai: jau po trijų procedūrų rezultatai bus akivaizdūs – oda taps lygesnė, stangresnė, o kūno apimtys sumažės keliais centimetrais!

celiulito mazinimas


Pasiūlymo sąlygos

- Būtina išankstinė registracija tel: 8 601 91199
- Kuponas galioja 2 mėnesius nuo įsigijimo dienos
- Būtina atsinešti atspausdintą kuponą su unikaliu koduPasiūlymo teikėjo kontaktai

Grožio studija „Stella“
Kovo 11-osios g. 130-124 Kaunas
tel. 860191199

Sonata Pocienė
Verslo liudijimas GZ182324-1


Grožio studija STELLA

Kiti pasiūlymai


Panašūs pasiūlymai
Apie mus | Taisyklės © GrozioDovanos.lt 2011