Vilnius
Dalinkis:
Šiandienos pasiūlymas

30,55 € už 47,00 € vertės BROW Henna antakių dizaino ir modeliavimo procedūrą Masažo Klinikoje Vilniuje!

Kupono kaina
31 €
Įprasta kaina Dovana Sutaupote
47.00 € -35% 16.45 €

Pasiūlymas galioja

Jau nupirkta 10 kuponų„Masažo Klinikoje" Jūsų laukia išskirtinis dėmesys, jauki aplinka, patyrę bei atsakingi aukščiausios kvalifikacijos, su medicininiu išsilavinimu, profesionalūs specialistai - silpnaregiai, puikiai išmanantys pažangiausius masažo ir estetikos metodus, ypatingą dėmesį skiriantys skausmo, bei kitų problemų sprendimui.

Antakių dizaino ir modeliavimo procedūra
Antakiai – viena svarbiausių mūsų veido dalių. Jie ne tik įrėmina akis, pabrėžia jų grožį, bet ir keičia mūsų veido išraiškas, atspindi emocijas bei suteikia informaciją aplinkiniams apie mūsų nuotaikas.

Išpuoselėti, tvarkingi antakiai šiandien – būtinybė. Neretai nuvertinami ir pamiršti antakiai, pakliuvę į gero meistro rankas atskleidžia gražiausius žmogaus veido bruožus, taip suteikdami papildomo pasitikėjimo savimi.

Antakių dizaino ir modeliavimo procedūra – dar kitaip vadinama antakių architektūra. Tai kosmetologinė procedūra, kuri užkariavo grožio pasaulį neseniai, bet jau spėjo įgyti populiarumą tarp įvairaus amžiaus moterų, kurios nori atrodyti nepriekaištingai.
Antakių dizaino ir modeliavimo procedūra – efektyvi antakių atkūrimo procedūra, kurios metu, bendrų meistro ir kliento pastangų dėka, palaipsniui yra pasiekiamas optimaliausias rezultatas. Dažymas vyksta OMBRE techika

Profesionali antakių korekcija bei dažymas, atliekama atliekama vašku ar/bei pincetu. Naudojame tik saugius bei sertifikuotus produktus. Dirbame tik su kokybiškais, sertifikuotais, bei labiausiai mūsų ir klientų lūkesčius atitinkančiais antakių dažais: Elan, įprastiniais cheminiais dažais.

Kuo skiriasi dažų tipai?
•    Cheminiai dažai – švelnūs ir draugiški odai bei plaukui antakių dažai (nenudažo odos), patiks mėgstančioms itin natūralų, lengvą antakių tonavimą.
•    Elan – naujos kartos geliniai dažai. Šie dažai itin gerai nudažo odą, todėl tobulai tinka antakių formos koregavimui ir/arba spalvos paryškinimui. Suteikia galimybę išgauti pageidaujamą antakių spalvą. Tolygiai nudažo antakių plaukelius bei blakstienas. Dažai yra be amoniako, pripildyti alijošiaus ekstraktu (kuris užtikrina ilgesnį išsilaikymą bei antakių/blakstienų plaukelių ir odos drėkinimą), argano aliejumi, sorbitoliu (priedas, kuris užtikrina, kad po dažymo nebūtų hermetiškumo jausmo). Odoje dažai laikosi iki 7 dienų, plaukeliuose –  iki 30 dienų.

Antakių dizaino procedūros eiga:
•    Demakiažas/pilingas
•    Antakio zonos odos dezinfekcija/nuriebalinimas
•    Antakių zonos pilingas
•    Plauko paruošimas procedūrai: plovimas specialiu šampūnu
•    Antakių formos parinkimas ir piešimas pagal specialius išmatavimus
•    Antakių dažymas (dažų tipo parinkimas konkrečiu atveju arba pageidavimu)
•    Plačiųjų/kietųjų antakio zonų depiliacija vašku. Antakio linijos korekcija pincetu
•    Antakių plaukeliu kirpimas esant būtinybei
•    Antakiu zonos masažas raminančiomis priemonėmis
•    Antakio zonos makiažas, spalvos korekcija pieštuku, geliu arba šešėliu, antakių plaukelių fiksacija geliu, raudonio maskavimas.

Trukmė: 60 min.


Pasiūlymo sąlygos

- Būtina išankstinė registracija tel: 8 611 11 110. Dėl didelio klientų srauto registracija gali būti vykdoma ir el. paštu:  [email protected] , nurodant savo vardą, pavardę, paslaugą ir tel. nr.
- Kuponas galioja 2 mėnesius nuo įsigijimo dienos
- Būtina atsinešti atspausdintą kuponą su unikaliu koduPasiūlymo teikėjo kontaktai

UAB „Masažo Klinika“
Įmonės kodas 302544904
S. Žukausko g. 21, Vilnius (Šalia Northway)
El.pšt.: [email protected]
Tel.: +370 611 11 110
www.masazoklinika.lt


Kiti pasiūlymai
Rekomenduok draugams

Rekomenduok draugams ir užsidirbk


1 Eurą nuo kiekvieno jų pirkimo pas mus!

Jūsų vardas:


Jūsų el.pašto adresas:


Draugų el.pašto adresai:
+


Rekomenduojate pasiūlymą

30,55 € už 47,00 € vertės BROW Henna antakių dizaino ir modeliavimo procedūrą Masažo Klinikoje Vilniuje!Kaip sužinosite?


Apie uždirbtus pinigus iš karto informuosime el. paštu.


Kaip išleisite?


Pirkdami bet kurį mūsų ypatingąjį pasiūlymą, bei pirkimo metu nurodydami tą patį el. pašto adresą, kurį naudojote rekomenduodami, gausite papildomą 1 Eur nuolaidą.Panašūs pasiūlymai
Apie mus | Taisyklės © GrozioDovanos.lt 2011