Vilnius
Dalinkis:
Pasiūlymas nebegalioja

15,00 € už 30,00 € vertės beadatinę mezoterapiją paakiams nuo raukšlių, maišelių, bei tamsių ratilų taikant elektroporaciją ir foto-biostimuliaciją grozio studijoje!

Kupono kaina
15 €
Įprasta kaina Dovana Sutaupote
30.00 € -50% 15.00 €

Nupirkta 14 kuponų


Pavėlavai, pasiūlymas nebegalioja
Paakių zona – viena jautriausių, švelniausių ir ploniausių veido odos sričių, todėl jos priežiūra turi būti itin delikati ir profesionali. Būtent ši zona lengvai pasiduoda neigiamam išoriniam ir vidiniam poveikiui.

Mezoterapija be adatų - tai saugi neinvazinė medicininė gydymo technika, kurios metu į probleminę paakių odą elektroforezės būdu yra įvedami specialiai parinkti mezoterapiniai kokteiliai. Tai vienas efektyviausių ir saugiausių šiuolaikinės kosmetologijos ir dermatologijos metodų.

Procedūros metu pirmiausia atliekamas veido demakiažas. Naudojamas švelnus, emulsinės konsistencijos valomasis kremas. Tuomet įvedinėjamas kokteilis taikant elektroporaciją ir fotodinaminę LED terapiją. Kurio pagalba padidina transderminį pasiekiamumą, greitina medžiagų difuziją ir odos laidumą. Tokiu būdu padeda įvesti veikliąsias medžiagas esančias mezoterapiniame kokteilyje. Kurios sprenžia ir saugo jautrią akių kontūrų odą beveik nuo visų problemų: maišelių po akimis, tamsių ratilų, raukšlių, odos elastingumo trūkumo, išsausėjimo.

Priešpaskutinis procedūros žingsnis – akių kontūro kolageno kaukė. Kuri stimuliuoja ir stiprina mikrocirkuliaciją apyakių zonoje ir sumažina maišelius bei tamsius ratilus po akimis. Nuėmus kolageno kaukę tepamas akių kontūro kremas su hialuronu.

Procedūros poveikis:
-    Mažina tamsių ratilų atsiradimą;
-    Drenuoja susikaupusius skysčius ir riebalus, mažina maišelius apie akis;
-    Mažina dėl išsausėjimo atsiradusias raukšleles apie akis;
-    Blokuoja laisvuosius radikalus;
-    Stiprina kraujagysles, gerina mikrocirkuliaciją;
-    Drėkina.

Rekomenduojamas kuras: 4 – 6 procedūros, atliekant po vieną kartą į savaitę. Palaikomosios procedūros: viena procedūra į mėnesį.

Beadatinę mezoterapiją paakiams nuo raukšlių, maišelių, bei tamsių ratilų taikant elektroporaciją ir foto-biostimuliaciją atliks diplomuota kosmetologė su medicininiu išsilavinimu. Procedūros metu naudojami Fusion Mesotherapy® odos priežiūros produktai, kurie yra itin saugūs naudoti ypatingos priežiūros reikalaujančiai odai.


Pasiūlymo sąlygos

- Paslauga suteikiama pateikus kuponą su unikaliu kodu.
- Būtina išankstinė registracija telefonu +37061300632
- Apie neatvykimą užregistruotu laiku būtina pranešti prieš 12 valandų.
- Kuponas galioja 2 mėnesius nuo įsigijimo dienos.Pasiūlymo teikėjo kontaktai

Grozio studija
Saltoniškių 10a, 3 aukštas Vilnius
el.p.: Grož[email protected]
tel.. +370 613 00632
Fb.: Beauty time by Soleil

Vaiva Krapavickienė
Indiv.veiklos pažymos Nr. 718237

Kiti pasiūlymai


Panašūs pasiūlymai
Apie mus | Taisyklės © GrozioDovanos.lt 2011