Kaunas
Dalinkis:
Šiandienos pasiūlymas

59,00 € už 70,00 € vertės aparatinę odos diagnostiką ir personalizuotą veido procedūrą pagal diagnostikos rezultatus salone BeAuty House!

Kupono kaina
59 €
Įprasta kaina Dovana Sutaupote
70.00 € -15% 11.00 €

Pasiūlymas galioja

Jau nupirkta 13 kuponųAparatinė veido odos diagnostika ir personalizuota procedūra yra pažangus ir tikslus būdas pasiekti nepriekaištingą odos sveikatą ir grožį. Ši inovatyvi sistema leidžia tiksliai nustatyti odos problemas ir parinkti efektyviausius priežiūros metodus, kad jūsų oda švytėtų jaunyste ir sveikata.

Odos diagnostika - tai pirmasis žingsnis odos priežiūroje, kuris padeda tiek specialistui teisingai įvertinti kliento odą, tiek pačiam klientui detaliai pažvelgti į turimą odos būklę ir stebėti jos pokyčius.
Tai efektyvus ir greitas būdas klientui vizualiai pateikti tikrąją odos būklę ir prognozuoti būsimas odos problemas ateityje. Remiantis ADSS 3D aparato analize, galima sukurti odos priežiūros programą, parenkant tinkamus produktus pagal odos individualią būklę bei tipą. 

ADSS 3D diagnostikos aparatas unikalus 45 laipsnių rotacija ir galimybe apimti pilną veido kontūrą iš visų pusių. Taip diagnostika yra atliekama kur kas tiksliau nei fotografuojant tik iš priekio. Specialistas taip pat turi galimybę palyginti 2 arba 4 nuotraukas vienu metu, tokiu būdu atliekama diagnostika ir konsultacija tampa dar efektyvesnė.

Odos diagnostikos metu tiriami šie parametrai:
Paviršinė pigmentacija;
Giluminė pigmentacija;
Raukšlių lokalizacija bei gylis;
Odos paviršiaus nelygumai;
Poros;
Riebalinių liaukų aktyvumas;
Aknė;
Raudonis;
Jautrumas;
Drėgmės lygis odoje.

Remiantis diagnostikos rezultatais, specialistas parenka individualiai jums pritaikytą procedūrą, atitinkančią jūsų odos poreikius. Kiekvienas odos tipas ir būklė reikalauja skirtingų priežiūros metodų, todėl personalizuota procedūra užtikrina, kad jūsų oda gautų tik tai, ko jai reikia.
Leiskite sau pajusti prabangą ir tikslumą – atraskite šią inovatyvią odos priežiūros paslaugą ir mėgaukitės nepriekaištinga išvaizda bei sveikata.
Trukmė: 1,5 val.Pasiūlymo sąlygos

Kuponas galioja procedūroms iš sąrašo. 
- Būtina išankstinė registracija nurodytu kontaktiniu telefono numeriu.
- Negalint atvykti sutartu laiku, būtina pranešti prieš 24 val.
- Nepamirškite atsinešti atspausdintą kuponą arba kupono kodą
- Su šiuo kuponu pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu (12 mėnesių nuo įsigijimo dienos)Pasiūlymo teikėjo kontaktai

Grožio salonas “BeAuty House”
Jonavos. g. 20, Kaunas
+37066337733 Aurelija

Med.kosmetologė Aurelija Lažauskienė
Verslo liudijimas Nr. AE526413-1


Kiti pasiūlymai
Rekomenduok draugams

Rekomenduok draugams ir užsidirbk


1 Eurą nuo kiekvieno jų pirkimo pas mus!

Jūsų vardas:


Jūsų el.pašto adresas:


Draugų el.pašto adresai:
+


Rekomenduojate pasiūlymą

59,00 € už 70,00 € vertės aparatinę odos diagnostiką ir personalizuotą veido procedūrą pagal diagnostikos rezultatus salone BeAuty House!Kaip sužinosite?


Apie uždirbtus pinigus iš karto informuosime el. paštu.


Kaip išleisite?


Pirkdami bet kurį mūsų ypatingąjį pasiūlymą, bei pirkimo metu nurodydami tą patį el. pašto adresą, kurį naudojote rekomenduodami, gausite papildomą 1 Eur nuolaidą.Panašūs pasiūlymai
Apie mus | Taisyklės © GrozioDovanos.lt 2011