Kaip tai veikia?
Kiekvieną dieną siūlome Jums naujas GROŽIO AKCIJAS už ypač patrauklią kainą!

Kaip pirkti akcijos dovanų kuponą?

Išsirinkę GROŽIO pasiūlymą, spauskite mygtuką "Perku" . Atsidariusiame lange nurodykite el. pašto adresą, į kurį iš karto po apmokėjimo bus automatiškai atsiųstas dovanų kuponas.
Pasirinkite banką ir vėl spauskite nuorodą "Perku". Jūs būsite nukreipti per patikimą sistemą  "paysera.lt" į pasirinkto banko mokėjimo formą. Atlikus mokėjimą į Jūsų nurodytą el. paštą ateis pranešimas iš "paysera.lt" sistemos apie sėkmingai atliktą apmokėjimą.
Dėmesio! Šis pranešimas dar nėra kuponas su kuriuo galima kreiptis į paslaugų arba produktų teikėją.

Į Jūsų anksčiau pirkimo užsakyme nurodytą el. paštą turi ateiti dar vienas automatinis laiškas su nuoroda į dovanų kuponą su unikaliu kodu (pvz):Dabar šį kuponą galite atsispausdinti ir pateikti pasiūlymo teikėjui.
Kupone nenurodoma pasiūlymo kaina, nes jis gali būti skirtas dovanojimui.
Pastaba. Jeigu per valandą negavote dovanų kupono su unikaliu numeriu, pasitikrinkite el. pašto SPAM (šlamštas) skirtą dėžutę. Jei ir ten kupono nėra, skambinkite kupono viršuje nurodytu informacijos telefonu arba parašykite į [email protected].
Mes nedelsiant išsiųsime Jums dovanų kupono pakartojimą.

Kaip naudotis?

Atsispausdinkite dovanų kuponą (nebūtinai spalvotai). Daugelis paslaugų arba produktų teikėjų priima tik atspaudintą kuponą.
Atkreipkite dėmesį į kupone nurodytas sąlygas ir galiojimo laiką. Dėl paslaugų arba prekių kreipkitės dovanų kupone nurodytais kontaktais.

Paslaugų arba produktų teikėjai gali sutikrinti Jūsų įsigyto kupono kodą prisijungę prie duomenų valdymo sistemos, todėl dovanų kuponu galite naudotis iš karto dar nepasibaigus akcijai!

Tai greita ir paprasta!

Gaukite informaciją apie pasiūlymus pirmi!

Užsiregistruokite ir kasdien gausite groziodovanos.lt portalo pranešimus apie naujus GROŽIO pasiūlymus.

DĖMESIO! Už draugų pakvietimą numatytas atlygis!
Atgal »
Apie mus | Taisyklės © GrozioDovanos.lt 2011